Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafék műtétre...

Rövid fitymafék műtétre melyik magánklinikát ajánlanátok az országban? Milyen összegre lehet számítani?

Figyelt kérdés
Elsősorban Győrhöz minél közelebb, de úgygondolom ilyen kérdésben a táv másodlagos. Voltam urulógusnál és rövid fitymaféket állapítottak meg. Korházba adott egy telefonszámot, de aztán jöttek a covid lezárások és nem került rá sor. Ha jól olvastam ez egy rövid időtartamú helyi érzéstelenítéses műtét. Ezután én be tudok ülni a kocsiba és haza tudok vezetni? Milyen összeggel kell számolni egy ilyen beavatkozásban?

2022. márc. 20. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem részleges fitymafék szakadást a győri kórházban hozták helyre. Ott voltam egyetwmista, ez már 18 éve történt. Az orvos nevére már nem emlékszem. Nem volt semmi gond, kb. 20 percer vett igénybe. Igen, tudsz vezetni is, de azt számold bele, hogy másnap vissza kell menned kötözésre, illetve egy hét múlva kontrollra. Szóval túl távolra nem érdemes menni.
2022. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Itt 140 ezer. Ez Győr. Budapesten van 50-60 ezer körül is. Most már nincs szükség kötésre és varratszedésre sem.

2022. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!