Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátnőm folyásának lehetek...

A barátnőm folyásának lehetek én az oka?

Figyelt kérdés
Volt mát többször nőgyogyásznál (kapott rá kúpot illetve én is kaptam valamit amit használtunk is de nem sokat hatott) azt fontolgatjuk hogy lehet hogy én vagyok az oka mert ha elmarad az együttlét 3-4 napig akkor megszűnik ez a kellemetlen szagu folyása. Szerintetek lehetek én az oka? Ha igen mi a teendő az urologustol kicsit parázok, van erre valami gyors teszt?
2022. márc. 31. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz és ne félj.
2022. márc. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nőgyógyász rád gyanakodna, akkor szólna. Legalábbis nekem üzent, hogy keressek fel egy urológust. Nem kellemes a vizsgálat, de kibírható. Először vizelni kellett. Majd prosztatamasszázs addig, amíg a prosztata váladék meg nem jelenik. Ekkor egy pálcával mintát vett a húgycsőből, majd újra vizelés. Ha elmész az orvoshoz, akkor ne szedj antibiotikumot legalább egy hétig a vizsgálat előtt.
2022. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Kenetet kellene neked is csináltatni. Urológushoz kell menned. Nem megijeszteni akarlak, de csak visszafertőzöd ha így van. Egy fertőzés pedig egy nőnek ártalmasabb. De nem ragozom miért. A nők évente járnak szűrővizsgálatra, ennyit igazán megtehetsz érte.
2022. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Baratnodben mar tobbszor is turkalt egy idegen orvos, ezen kivul gondolom evente jar szuresre is, te meg egyszer nem vagy hajlando elmenni orvoshoz?


Istenem, es elvileg ti ferfiak vagytok a teremtes koronai. Hahaha.

2022. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem férfi okozza .
2022. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha fertőzés, az nem múlik el magától minden alkalommal 3-4 nap alatt, kezelés nélkül.

Lehet, hogy maga az aktus, az irritáció készteti többlet nyák termelésre a hüvelyét. Kérdezzétek meg erről a nőgyógyászt.

2022. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teso, ne legyél már ilyen gyáva szar, már elnézést.


Ő "Volt mát többször nőgyogyásznál" te meg "az urologustol kicsit parázok".

Ez most komoly? Ne gyk-s távgyógyítókkal bohóckodj, hanem legyél férfi és legalább egy STD-t csináltass.

2022. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!