Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meddig van esély a merevedési...

Meddig van esély a merevedési zavar kezelésére?

Figyelt kérdés
Van valami felső határa annak, hogy ha túl sokáig áll fenn a merevedési zavar (ami bizonyítottan pszichés eredetű), akkor már nem kezelhető? Ha mondjuk hónapokig, évekig fennáll, akkor előfordulhat, hogy már sosem jön helyre?

2022. ápr. 11. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de szerintem nincs ilyen limit. Főleg ha nem szervi baj. Vannak gyógyszerek, pumpák és injekciók, amivel nagyon jó eredményeket lehet elérni. Nem szabad feladni, keress egy merevedési zavarral is foglalkozó klinikát és ott majd segítenek.
2022. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pszichés eredetű, akkor nincs ilyen határ. Más kérdés, hogy minél tovább halogatod a pszichológia kezelést, annál nehezebb lesz megoldani a bajt.
2022. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én probaltam tablettát, de csak a fejem fájt tőle.... de az nagyon. nincs igazából sose merevedésem már, de még csak ki se verem, mert nincs már hozzá kedvem. de közbven az egész rohadtul rossz érzés.
2022. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!