Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Volt, hogy nagyon...

Fiúk! Volt, hogy nagyon kellett pisilnetek és nem tudtatok?

Figyelt kérdés
Hol történt ilyen? Mi lett végül?

2022. ápr. 18. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Homeopátiás kúrát tartottam és ehhez sok folyadékot kellett inni. A Hősök terénél tört rám szinte percek alatt. Ott viszont nem találtam félreeső helyet. Ekkor a VI. kerület utcáiban kerestem valami sötét kapualjat, de mindegyik zárva volt. Fél órán keresztül cikáztam az utcák közt, már menni sem tudtam normálisan, csak tipegtem. Végül átvágtam a Podmaniczky alagúton és a Szabolcs utca sarkában hozzákezdtem. Szerencsére már sötét volt, és épp senki nem volt a közelben. A baj csak az, hogy eltartott kb. másfél percig, ez alatt 2 biciklis és egy kutyasétáltató kiscsaj is észrevett, de ez akkor már nem érdekelt. Újjászülettem. :D
2022. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem is egyszer.Volt amikor megúszta a nadrágom és olyan is amikor nem 🤣
2022. ápr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Tegnap távolsági buszon volt épp..
2022. ápr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam rendszeresen, amikor bemegyek a férfi WC-be, és mellém állnak. Leblokkolok.


A legnagyobb marha az volt, aki kitalálta az egymás mellé, fülke nélkül rakható piszoárokat.

2022. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es, miért nem mész be a fülkébe?
2022. máj. 4. 11:38
 6/7 NTBS ***** válasza:
Igen, a következő helyen sikerült.
2022. jún. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Milyen következő helyen?
2022. jún. 21. 12:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!