Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A combom tövénél a lágyrészben...

A combom tövénél a lágyrészben csomókatvettem észre, lehet veszélyes?

Figyelt kérdés
Ahogy olvasgattam neten, valószínüleg begyulladtak a nyirokcsomóim, és egyébként csak akkor fáj ha megnyomom stb.

2022. ápr. 18. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valahol gyulladás van a szervezetedben. Akkor szoktak dolgozni a nyirokcsomók. Menj el orvoshoz, kérj laborvizsgálatot, akkor kiderül, hol lehet a gyulladás, amit kezelni kell. A papámnak akkor volt, mikor az udzodában összeszedett szegény valami lábgombát. Megrepedt a bőre, begyulladt. Kezelte, de egyik reggel 39 fokos lázzal ébredt, és a combhajlatnál végig bekeményedtek, fájtak a mirigyek. Egy hétig szedte a gyógyszereket, és félévig küzdött a gombával.

Szóval futás az orvoshoz.

2022. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem pár napja kezdett el "fájni" de azóta semmi, meg nem is tudom mitől lehet bennem gyulladás. Azért tettem zárójelbe a fájni-t mert csak akkor fáj ha tapogatom őket és akkor is csak kicsit
2022. ápr. 18. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"lehet veszélyes? "


Lehet-e? Persze. Lehet limfóma. Lehet halálos. De az esetek 99,99%-ában nem az, csak egy banális nyirokcsomó duzzanat, ami magától elmúlik.


Nem szerencsés ilyen kérdést feltenni, hogy "lehet veszélyes?". A válasz mindig az, hogy lehet. Holnap reggel lemegyek a lépcsőn. Lehet veszélyes?

2022. ápr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jogos, inkább arra vagyok kiváncsi, hogy elmenjek-e vele dokihoz vagy várjak?
2022. ápr. 19. 01:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!