Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem értem pedig foglalkozom...

Nem értem pedig foglalkozom vele....Képzelődöm?

Figyelt kérdés
Halihó!Az lenne a problémám,hogy hiába használok golyós dezodort,mindennapi fürdés tusfürdővel,nem vagyok túlsúlyos,rendes étrend,parfüm,új ruha mindig,és mégis büdös/szagos vagyok.(Mármint ezt hallom vissza,vagy csak kecóznak velem nem tudom,de kezd zavarni.) Esetleg hormonok vagy mi?Ha valaki tudja erre a választ,esetleg attól kérhetnék némi segitséget?Előre is köszönöm!

2022. ápr. 25. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem megfelelö a deód, nem hat rendesen. Vagy esetleg lehet valami egészségügyi probléma is, pl sok vesebetegségnél vizetelszaga van az illetö izzadságának, a pajzsmirigyproblémák is okoznak erös testszagot, meg sokszor a túlzott húsfogyasztás miatt kifejezetten állott izzadságszaga van sok embernek.

Az elsö körben megérné csináltatni vérképet meg csekkeltetni magad, mert lehet, hogy abból kiderül valani.

2022. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is erre a kettőre gondolok.

Eü probléma vagy a dezodor nem megfelelő.

2022. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kövi kérdésedből kiderült hogy csak par ember szivat :D

nem vagy büdös

2022. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!