Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy lehet kijutni ebből a...

Hogy lehet kijutni ebből a spirálból?

Figyelt kérdés

Van egy elég speciáls és nagyon fájdalmas bőrproblémám intim helyen, nem részletezném itt. Az első bőrgyógyászom kvázi belémfojtotta a szót, el sem mondhattam rendesen, mi a gond, meg sem vizsgált, 2 méterről vetett rá egy pillantást és közölte bunkón hogy ő nem lát semmi komolyat. Mondom oké, majd elmegyek normálisabbhoz. Csak hát ekkor szembesültem azzal, hogy ő már konkrétan nem volt hajlandó megvizsgálni sem, mondván, hogy ő ismeri xy előző orvosom, ő biztos alaposan megvizsgált, és megalapozott véleményt írt le, és csak az ő által adott leletre nézett rá, rám nem is. A harmadiknál gondoltam megpróbálkozom úgy, mintha nem is lettem volna még sehol, de hát az online rendszerben kapásból kiszúrta, és ő sem volt hajlandó megvizsgálni, mondván, hogy már két orvos nem talált semmit. XD. Iszonyúan védik egymást, pedig hát van jogom másodvéleményhez, csakhogy ez a szöges ellentéte annak.


Akkor ennyi? Ebből a körből nem tudok kitörni, nem fognak nemhogy meggyógyítani, még diagnosztizálni sem? Vagy hamisítsak taj kártyát, és menjek be azzal, hogy ne tölthessék be az előzményeket? :D


2022. máj. 19. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Magán klinika?

Vagy népi gyógyászati módszerek kipróbálása?

Kb ennyi ötletem van.

2022. máj. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
És mi lenne ha úgy mennél oda, hogy az igazat mondanád? Azért vagyok itt, mert 3 orvosnal voltam, akik rá se néztek a bőrproblémámra, és így diagnosztizáltak. Szeretném ha megnézné, mert megkeseriti az életem. Ugy gondolom, hogy ranézes nélkül nem tudnak diagnosztizálni, igy megnyugtatni se tudtak.
2022. máj. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Másodiknak igaza van. Egyébként én is magánban mennék!
2022. máj. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: véleményeket írnak magánorvosokról, keress egy szimpatikust.
2022. máj. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magán orvoshoz menjél, igaz fizetni kell érte, de igy akér másik városba is elmehetsz. Én a helyedben ezt tenném!
2022. máj. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valszeg egy kis borelvaltozas, pigment? Amit nem tudsz elfogadni. De teljesen normalis, ne csinalj viccet magadbol, en is nevetnek rajtad ha orvos volnek :D
2022. máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os, a második dokijq vagy, hogy így látatlanban diagnosztizálsz?

Én voltam már olyan bördokinál aki elintézte börgombának az ekcémám... A magán doki akihez meg mentem az nirnálisqn megnézte, adott krémet ami használ. Sajnos vannak ilyen orvosok.

2022. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-os, volt egy gombás fertőzéses esetem (nem STD, azt kizárták két helyrőli mintával, illetve sajnos nem is lett volna honnan elkapni). Nem volt súlyos. Felírtak boraxot és annak lemosására paraffin olajat. Ez volt az első alkalom, mikor STD klinikán voltam, ott ennyit azért megtettek, utána jött az a sorozat, amit a kérdésben írtam. Az első ilyen kezelés óta darabokban szakad le a bőr a péniszemről merevedés esetén, sebesedik, piros az egész a herezacskóval együtt, ragacsos a bőröm, mindenhol ahol kezeltem, mint egy kétkomponensű gyanta, mosás után még ragacsosabb, és őszek lettek a szőrszálak a környéken. Semmilyen STD-gomba ügy nincs, azt kizárták.

És ugye mivel az állandó ragacsos állagon kívül a bőrtöredezést-szakadozást nem tudom helyben reprodukálni, mert merevedés után van a bőr nyúlása miatt, ebben első körben csak a szavamra lehetett alapozni, a többinél már készítettem pár mp-es videókat is. Se videót nem nézte meg senki, és senki nem volt hajlandó tapintással megnézni azt a ragacsos-gyantás anyagot - szerintem vagy a borax, vagy a paraffin szívódott fel a bőrömben, mert a kezelés pillanatától van ez az egész, ráadásul egyiket sem oldja a víz - ami szinte az egész intim régiót jellemzi, ahol törik szét és szakad le a bőr. Sőt, az utolsó úgy, hogy nem volt hajlandó már sem ránézni, sem tapintani, sem videó, se semmi, végig úgy beszélt velem, mintha hipochonder lennék és krónikus fájdalom szindrómával küldött pszichiáterhez, úgy, hogy 3 5 mp-es videót kellett volna csak megnéznie, hogy kiderüljön a tévedés. Vagy akár csak vetni egy pillantást rá simán.

Mindezt úgy, hogy szerintem 90%, hogy az orvosi kezelés az ok, már csak emiatt is becsületbeli ügynek kéne lennie.


Szóval nem, nem csak egy kis pigmentproblémám van, hajnalanta a merevedésre ébredek a fájdalomtól, szexről pedig szó sem lehet már kb. fél éve.


A többieknek köszi a választ, kicsit a magántól is félek ilyen értelemben, meg hát eléggé napról napra élek és 20 körüli összegekről van szó, ami csak az első kezelés. De lehet, hogy az lesz.


A 2. ötletével lehet, hogy élni fogok, talán ha ilyen korrekt, egyenes módon megy neki valaki a dolognak, azt díjazzák, ki tudja. Köszi a tanácsokat!

2022. máj. 19. 15:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!