Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaletapadas levalasztasa...

Fitymaletapadas levalasztasa utan mi a teendo?

Figyelt kérdés
Annyi lenne hogy volt egy nagyon enyhe letapadasom és nem akartam gond legyen belőle elmentem anyammal aztan ott eloszor nem is vette eszre az orvos majd en mutattam meg neki majd ilyen gombos szondaval vagy mivel levalaszottak azt es hat nemvolt valami kellemes na de aztan most elegge kivan sebesedve es vissza tapad ra aztan nagyon faj. Mennyi idő a gyógyulás meg mit kell vele ilyenkor csinalni? Bekell valamivel kenni?

2022. máj. 26. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kaptál krémet az orvostól, valószínűleg nem kell kenni. Pár nap és rendben leszel! De az fontos, hogy nagyon ügyelj a helyes tisztálkodásra és minden nap húzd hátra fürdésnél, hogy ne tapadjon vissza!
2022. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt, hat vizet nemtudok hozzá erinteni nagyon mert egy nagyon kis csepptol is annyira faj hogy az nemigaz. Nemgondoltam volna h ez ilyen lesz. Mar gennyesedik is és most fogom kremmmel bekenni. Nemtudom mennyi idő lesz amég ez helyrejon de ez nagyonfajdalmas így
2022. máj. 27. 14:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Betadinet kennek ra fertotlenitonek. Ha genny szivarog belole vagy benvan gyulladva, akkor vissza kell menni dokihoz.
2022. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!