Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Klinefelter-szindrómában...

Klinefelter-szindrómában szenvedő férfinek (XXY kromoszóma), aki időnként tesztoszteron injekciót kap kezelésnek, van az egészséges társaihoz hasonló merevedése?

Figyelt kérdés
Vagy mire számítsak, ha ilyen férfi szeretne ismerkedni velem? Tudom, hogy gyermeke nem lehet, de a nemi élete azért normális? Még nem elég bizalmas a viszonyunk, hogy ilyenekre rákérdezzek, de tudnom kell mihamarabb…

2022. máj. 30. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom elmondta volna, ha így lenne. Ha beszámolt arról, hogy milyen betegsége van, illetve arról is, hogy mi a helyzet a gyerekvállalással kapcsolatban, akkor ezt is elmondta volna. A tesztoszteron injekció is gondolom egyrészt ezért van, hogy pótolják azt, amit a herék nem termelnek meg.
2022. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Kicsit félreérthetően fogalmaztam, tehát elmondta volna, ha gond lenne az erekcióval. Adj neki egy esélyt és megtudod.
2022. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan nehezen hihető, hogy a genetikai problémájával udvarol valaki, de a puding próbája az evés. Be kell vizsgálnod a célterületet a tudomány nevében.
2022. máj. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet kérdező? :)
2022. jún. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!