Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen here bajom/betegségem...

Hancock22 kérdése:

Milyen here bajom/betegségem lehet?

Figyelt kérdés

Mint a nagy átlag én is kutattam mindent neten, hogy vajon mi lehet a bajom de egyszerűen semmi sem teljesen igaz rám.

Herefájdalmam van egy ideje, de van hogy napokig semmi aztán elkezd fájni és olyan mintha az erek vagy nem tudom milyen vezetékek összetekerednének. Viszont itt a trükkös rész mert pár másodperc alatt ki tudom belőle úgymond maszírozni, illetve van hogy nem is szükséges mert elmúlik illetve nagyon kis gyenge fájdalom és ezért nem foglalkozom vele. Ha jobban fáj akkor maszírozom ki. És ez mind a kettőre érvényes.

Herecsavarodásnál ez állandó és erős fájdalom kéne hogy legyen ha jól informálódtam, here viszért sem gondolnék, de ti lehet többet tudtok, más pedig nem jutott eszembe. Egyéb duzzanat vagy hasonlók pedig nem voltak tapasztaltak.

Már van időpontom urológushoz pár hét múlvára viszont csak nem hagy nyugodni, hiszen mégis egy zavaró pontja ez egy férfinek.

Tapasztalatokat és ötleteket nagyon megköszönném, kicsit megnyugtatna ha tudnék valamilyen támpontba támaszkodni.



2022. jún. 3. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egyfajta izomgörcs lép fel?

Ha esetleg mostanában váltottál valamilyen gyügyszert, vagy újonnal kezdtél elszedni egy adott vitamint, akkor az könnyen kiválthatja.

2022. jún. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre viszont nem gondoltam és elég valós is lehet ötletként, ugyanis epilepsziás vagyok és hát izomgörcs ott nem idegen. Ezt mindenképp felvetem az orvosnak, hálás vagyok ezért az ötletért! :)
2022. jún. 3. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Urológusnak kell megnéznie minél hamarabb, ha nem akarsz termékenységi problémákat. Valószínűleg herevízsérv.
2022. jún. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!