Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiamnak egyik heréje jóval...

Fiamnak egyik heréje jóval nagyobb 10 éves normális?

Figyelt kérdés
Házi orvos azt mondta ez normális mivel bent van a zacskóban de annyira látványos a különbség.Persze tudom hogy az egyik nagyobb de olyan fura.Szerintetek ez normális?

2022. jún. 6. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Apuci nézegeti a 10 éves fia heréit. Teljesen hihetö. Sőt, még az orvost is megkérdezi róla. Valóban életszerű helyzet.
2022. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Az rendben, hogy a páros szervek nem egyformák, de látványos különbség azért nincsen köztük. Ha van gyereked, akkor már láttál heréket, így van viszonyítási alapod. Én lehet elvinném az urológiára. Lehet, hogy tényleg semmi baj, de egy szakorvosban jobban bíznék. Persze időpont kéréskor kérdezz rá, hogy fogadnak-e gyerekeket is. Bár az hogy nem, inkább a magánklinikákon jellemző.
2022. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Gyereket is fogadnak urológián .
2022. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
#3 Köszi! Csak azért írtam oda, mert nem olyan régen voltam magánklinikán urológián, de ott meg volt határozva, hogy csak 18 éven felülieket látnak el. De akkor most már biztos, hogy államiban nincs ilyen megkötés.
2022. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
van gyermekurologia
2022. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik fiamnak nem szállt le a heréje. Üres volt a herezacskó az egyok oldalon. 5 évesen a gyerek-urológus megműtötte, azóta jó.
2022. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1-es nem irta h ő az apuka lehet az anyuka söt eselyesebb is

egyébként igen normális h nagyobb midenknek nagyon egyik mint masik

2022. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
normális szülő foglalkozik a gyereke egészségével és ebbe a nemi szervek is beletartoznak.
2022. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen igazad van 8-as!
2022. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!Az elsőnek írnám, ahogy a 8-as is ez egy normális is dolog hogy figyelek a gyerekemre jobb mintha le.... Undorító már a gondolat is hogy a gyerekemmel.. gusztustala.

Amúgy elvittem gyerek urológushoz és azt mondta hogy minden rendben van azt tudtam én is hogy nem egyforma de ez ritkább hogy ennyivel nagyobb de minden oké 1év múlva kontroll!

2022. jún. 12. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!