Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiuk ki volt urológiai vizsgál...

Fiuk ki volt urológiai vizsgálaton? Hogyan volt a vizsgálat? Ciki a merevedes a doki előtt? Hány évesen voltatok? Aszisztent ott van?

Figyelt kérdés

Azért érdekel mert én is kell mennem vizsgálatára

Fitymszukulem van

Milyen problémával voltatok?

Szegyeltetek?

22 éves vagyok



#vizsgálat #pénisz #fitymaszűkület #Nemi szerv vizsgálat
2022. jún. 10. 04:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de szerintem ez is csak egy olyan bizsgálat, mintha türőszűrésre mennél. Nem azért vannak ott, hogy a családi ékszeredben gyönyörködjenek, vagy nevessenek rajta. A nők évi rendszerességgel járnak nőgyógyászhoz (már aki..), igen, szorongva ülünk a székben, de amikor ott vagy a doki csak egy testrészként fogja kezelni
2022. jún. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*vizsgálat *tüdőszűrésre
2022. jún. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én is szükülettel voltam, 3 perc a vizsgálat, nem kell izgulni
2022. jún. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szia! Én is hasonló korú vagyok, annyi hogy én rövid fitymafék problémával voltam a napokban. Nagyon sokáig halogattam, féltem, izgultam én is, de hidd el utólag semmi ciki nem lesz benne, már úgy vagyok vele hogy bárcsak hamarabb mentem volna! Bementem, le kellett feküdni az ágyra, az orvos kérte hogy húzzam le a nadrágomat, aztán lehúzta a fitymát és megállapította a problémát néhány másodperc alatt, és már húzhattam is vissza a nadrágot. Ahogy az előző válaszoló is írta, nagyjából 3 perc volt az egész amit bent töltöttem. Merevedésed biztosan nem lesz ilyen helyzetben, ettől ne félj. Az asszisztens ott volt igen, de a számítógépnél ült és rám se pillantott a vizsgálat közbe, nyilván ők is tudják hogy ez nekünk milyen kellemetlen, meg amúgy is láttak már 1000 ilyet. Úgyhogy én csak bátorítani tudlak, hajrá, ne aggódj semmi gond nem lesz!
2022. jún. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az asszisztens nőnek annyi írni valója van,hogy még felpillantani sincs ideje .Vizsgálat közben is mindent ír,amit a doki mond .
2022. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Írjátok kerlek még
2022. jún. 10. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Tenyleg igy zajlik a vizsgalat amit az eddigi valaszolok irtak.

En is fitymaszukulettel mentem. A doki engem kert meg hogy huzzam hatra , majd megallapitotta hogy mekkora a szukulet es megbeszeltuk a mutetet.

Merevedes ritka, de ha elofordul se zavartasd magad, lattak mar ilyet.

Ha van kerdesed akkor irhatsz amugy

2022. jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit írjunk még? Erotikus novellát szeretnél?


Urológus doki éppen a fenőköven élezte a kését, amely apró szikrákat vetett a földre. Szemében hamiskás fényt gyúlt, amivel tesztelte a vendégét. A megszeppent ifjú kis félelemmel, de lemeztelenítette magát előtte, hogy akaratának alávesse magát. Rezzenéstelen testtel várta, hogy férfivá avatása megkezdődjön. A doktor harci üvöltésnek megfelelő módon adatokat, az ősök neveit kérdezte közben, majd elégedetten nyugtázta már ránézésre, hogy ivarérett, serdült harcos járult a színe elé. Szemei pásztázták a rituális tisztaság bármilyen hiányosságait. Finom morzsolgattással ellenőrizte a törzs jövőjét, hogy mindkét here leszállt-e, amitől a derék legény könnye is kicsordult. Azután az előbőr vizsgálata következett, hogy az avatandó be tudja-e juttatni magját a gyönyörök szentélyébe. Rákérdezett, hogy a templom ostromának gyakorlásakor is nehéz volt-e a faltörő kost előhúzni. A pironkodva hebegőnek nem kellett válaszolni, mert az értő kezek meglelték a félve ki nem mondott választ. Aztán úgy határozott, hogy meg kell tisztítani az előtte álló testet, ezért örökre le kell csupaszítania erre a nemes feladatra. Az övén lógó szikére nézett és tudta, hogy hamarosan újabb vérvonal sorsát egyengeti el vele.


Kb. ez történik. Lehet egy kicsit kiszineztem az eseményeket. :)

2022. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira jó, hogy levelezel a kérdezővel, mert rádír, amikor meg válaszolnál letiltotta a fiókot..
2022. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos ilyen orvosfétisre gerjed.
2022. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!