Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 19 évesen nem áll fel, mi...

19 évesen nem áll fel, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, és ezelőtt semmi ilyen bajom nem volt. A sztori rövidre fogva annyi, hogy volt egy hosszabb bulizós időszakom, amikor heti szinten voltam más lánnyal, elég sok egyéjszakásom volt, olyan is volt akivel rendszeresen volt aktus, de ezt abbahagytam, amikor lett egy komolyabb barátnőm, akivel komolyabbra terveztem. Ő már egy ideje szakított velem pontosabban több, mint egy éve. Ez idő alatt, nem szexeltem semennyit se, önkielégítést is heti 4x-er csináltam max. Nemrégiben lett egy új csaj akivel csak dugni járnánk össze, de egyszerűen nem marad kemény a farkam, amire a behatolásra kerülne a sor, vagy amire behatoltam le is lankad, és egyből kicsúszik a csajból… Azt hittem egyszeri eset, de újból megtörtént 1 hétre rá..

Nem dohányzok, ritkán iszok alkoholt, nem stresszelek, és soha nem volt semmilyen urológiai panaszom, és makk egézséges vagyok.


Mi lehet ennek az oka?



2022. jún. 14. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagy szerelmes, nem tetszik eléggé a nő. Teljesen normális reakció.
2022. jún. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem izgatott fel eléggé a csaj vagy a helyzet olyan volt, fáradt voltál, ilyesmi.
2022. jún. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan elmúló nemi vágy .
2022. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DanielC ***** válasza:
100%
Alszol eleget? Van eleg mozgas? Ha lelankad, probald kiverni magadnak mint az önkielegitesnel ameddig merev lesz, es utanna behatolni. Egyik kezeddel a csajt simogatod, masik kezeddel magadnak csinalod.
2022. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm.


#4

Hát nem alszok valami sokat, a napi mozgás se nagyon van meg, mert általában mindig vezetek. Az a gond, hogy amikor a csaj veri nekem merev lesz, de utánna a csajban egyből lelankad. Nem hiszem, hogy más lenne, ha magamnak verném.

2022. jún. 15. 22:29
 6/7 anonim válasza:
Én is arra gondoltam amire az 1-es, nem vagy belé szerelmes, sőt lehet, hogy még az előző barátnődbe vagy szerelmes...
2023. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megprobalhatod az EROGEN X GÉLT használni!Az enyém most 67 évesen is szinte egész nap kőkemény tőle !
2023. ápr. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!