Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit gondoltok az egyre jellemz...

Mit gondoltok az egyre jellemzőbb elhízásról Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szóval szerintem egyre jellemzőbb Magyarországon, hogy aki egyetemre jár vagy elvégezte, 25-30 éves kora körül elkezd elhízni egyre jobban. Először csak keveset aztán, ahogy észrevettem 35-40 éves korára akár 130kg-ot is képes elérni egy fiatalabb férfi, főleg nálunk faluhelyen.


Ez most tényleg a karantén műve lenne?


2022. jún. 16. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Karantén előtt is az egyik legelhízottabb nemzet voltunk. Mi a kérdés?
2022. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hali. Nos én 25/l 165cm 48kg-al mit meg nem adnék jó pár kiloert.. nem feltetlen az etel okozza. Parom is sovany. És igen idegolooo h mindig az elhizottakrol van szooo
2022. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazt esszük a férjemmel meg a gyerekekkel, a férjemmel ugyanannyit is. Ő este van, hogy legurít egy sört is, én max zero kólát “nassolok”. A gyerekek vékonyak, a férjem vékony, én túlsúlyos vagyok. 🤷🏼‍♀️
2022. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó, miért eszel ugyanannyit mint a férjed? Te is teszem azt 185 centi vagy és 80 kiló?

Egy nőnek nincs annyi kalóriára szüksége mint egy férfinak.

2022. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Azért mert minden étel amit boltban veszünk egészségtelen, ami belefér egy magyar fizetésbe. Magyar ember csóró megveszi a szemetet. Plusz nagyon sok cukrot és sót is fogyasztunk szerintem. Nem mozognak annyit az emberek mint régen és rohanó világot élünk ami miatt sok a gyors kaja. Többet eszünk a napi szuksegletnel, nem ismerjük a korlatainkat
2022. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Az átlag magyarnak fogalma sincs az egészséges életmódról, mikro és makrotápanyagokról, lásd fenti, aki annyit eszik, mint a férje.

Kimerül abban, hogy hétvége rántotthús krumpli, zsíros ételek hatalmas adagok, zöldségnek meg max megy a heti 1 paprika, meg a cukros sali a nokedlihez. Ebbe szokik bele mindenki szinte.

2022. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, alig vannak már szálkás férfiak, mindent belepett a zsír kis túlzással és ez csak az esztétikai oldal. Rengetegen élnek gyorskaján vagy heti többször esznek azt, mellé a cukros üditő és természetesen ülő munka, hogy még véletlenül se legyen semmi testmozgás. Ez a morden kor betegsége, a legtöbben tisztában vannak vele, de nehéz váloztatni az életmódon, mert nagy a csábítás.
2022. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát nem tudom én már gimiben azt láttam hogy hízni kezdenek a fiúk. Sokan nem vártak egyetemig, nálunk legalábbis. Két osztálytársam is volt, akik szálkás fiúként kezdték a sulit, aztán most meg 110-120 kilósan ballagtak.

Szerintem inkább az egyre mozgásszegényebb életmód és a gyorséttermek gyakorisága az ami okozza ezt. De mondjuk biztos nem segített a karantén sem.

2022. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!