Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet részleges fitymaeltávolí...

Lehet részleges fitymaeltávolítást végezni? Többi lent

Figyelt kérdés
Relatív fitymaszűkületem van. Ha nyugalmi állapotban van, akkor semmi gond nincs. Tisztítással sem. Merevedéskor is eléggé hátra lehet húzni, de nem teljesen és csak óvatosan és látszik, hogy feszül. De ahogy nézem a ,,feszült,, részt, az nem nagy. Szóval szerintem felesleges lenne a teljes körülmetélés. És tartok is tőle.
2022. jún. 16. 22:38
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen lehetséges :) de ezt általában a doki döntő el viszont nekem teljesen metelt és 100szor jobb mint ami volt :)
2022. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
82%
Engem is nemreg meteltek korul, es en is a teljes mellett dontottem. Most azt mondom, sokkal hamarabb meg kellett volna lepnem. Mindennel egyutt ket het volt a gyogyulas, es azota nem is erzem, hogy valami hianyozna.
2022. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De én nagyob félek, hogy érzékeny lesz.
2022. jún. 16. 22:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Remélem nem baj, hogy nőként írok, de voltam olyan metélttel, akinek érzéketlen lett, emiatt nagyon durván kell kefélnie, ami borzasztó és annyira nem volt élvezetes nekem a hosszú idő, amíg elélvezett.


Van olyan srác ismerősöm neki jobban, olyan, mint neked és mégse műtette meg, mert még élvezi, azt mondta édes kín.


Elhiszem, hogy félsz, érthető is. Végül is neked kell dönteni. És attól tartasz, hogy hamarabb fogsz elsülni, az érzékenység miatt?

2022. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szex közben nem zavaró akkor nem szükséges a beavatkozás. A dugás meg nem arról szól, hogy a herédig kell húzni a bőrt.
2022. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A részlegessel csak az a gond hogy az vissza szűkűlhet később..Ha màr "belevàgsz" valószínűleg az orvos is azt fogja javasolni,h szedjék le teljesen.. #5 a nem metélt faroknak pont az a lényege hogy aktus közben a bőr mozogjon,hàtramenjen,ha ez nem történik meg nem valami élvezetes a dolog :/
2022. jún. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A leírás szerint én sem metéltetném meg magam.Fog ez még akkorát is tágulni hogy szinte hátra esik. A részleges semmit sem változtat,inkább hátránya lehet.A metéltek a bőr elvesztésével több millió érző ideget is elveszitenek,bele értve a makkon lévőket is.A makk felületét boritó nyálka hártya is érzéketlenné válik,ezért mondják hogy nyomják,mint süket az ajtót. .A szex ideje ettől kitolódik,de az a kellemes érzést sosem élik át,amit a bőrrel rendelkezők. Erről ez az orvosi vélemény is .
2022. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
max fitymaplasztika
2022. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!