Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudok vérvételnél...

Hogyan tudok vérvételnél tesztoszteronszintet is nézetni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 21. 13:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Háziorvos szükség esetén endokrinológushoz küldhet, aki elrendelheti ha a háziorvoshoz hasonlóan ő is úgy látja, hogy baj van a tesztoszteron szinttel.
2022. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ. Multinál dolgozom, ott is van biztosításom, az ottani szakorvos majd elküld. Így lesz a leggyorsabb.
2022. jún. 21. 18:40
 13/21 anonim ***** válasza:
De mi a gond ami miatt azt hiszed hogy a tesztoszteron szint nem jó? Illetve hány éves vagy?
2022. jún. 22. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
30, ED, nulla libidó.
2022. jún. 22. 16:58
 15/21 DanielC ***** válasza:

Mond a vizsgalat elött, hogy ne csak a tesztoszteronszintet nezzek, mert az nem arul el semmit. Van akinek magas, de tul keves a szabad tesztoszteronja, vagy tul sok a prolaktin stb. Meg kell nezni a többi hormont is:

Tesztoszteron, szabad tesztoszteron, prolaktin, FSH, LH, ösztradiol, SHBG.

2022. jún. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
ED és 0 libidóval andrológushoz kellene menni, mert lehet szervi gond, nem feltétlenül hormonális. Ő majd megkéri a szükséges laborokat.
2022. jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
A magánkórházban, ahova megyek, lehet majd labort is kérni. Plusz meg lehet majd nézetni mindent ultrahanggal úgy, hogy nem fog a gatyám is rámenni a vizsgálatra.
2022. jún. 23. 11:23
 18/21 A kérdező kommentje:
De ha nem jön be, akkor megyek andrológushoz, van egy, akinél már jártam, de amíg el tudom intézni ugyanannyi várakozási idővel biztosításból, addig inkább azt választom.
2022. jún. 23. 11:23
 19/21 anonim ***** válasza:
Jol teszed igy kell csak anyi Libido nem igazan testi funkciozavar potencia mar mar mas tema tehat ha nem vagy kanos de all vagy epp nem is all Libido a gond ezen tudok segiteni ha testi gond van akkor gyogyszeres kezeles lesz
2022. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Szerintem testi és lelki együtt van. Tehát fizikai fájdalommal is jár, és szerintem a testem megtanulta, hogy ha nincs felizgulás, akkor nincs fájdalom. Ugyanez valszeg lelki szinten is megvan.
2022. jún. 23. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!