Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fütyiletapdás, segítség?!

Fütyiletapdás, segítség?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2,5 éves a gyermekem eddig egész jól haladtunk a bűvös fütyi kérdéssel.

Tegnal fürdésnél hátra lett neki húzva és “kigyuggyant” egy nagy egybefüggő “túró” darab. Nem jött neki ki, mert nagyon sírt és fájlalta. A túró darabkát se lehetett lecsípni, mert egyebe “akart” kijönni…

Ilyenkor mi a teendő? Annyira rosszul érintette, hogy pisilni alig akart. Nem hiszem, hogy berepedt volna neki, mert mindennap húztúk fürdésnél, amíg a bőr engedte, de lehet most egy kicsit erősebben lett neki meghúzva. :( nagyon kétségbe vagyok esve, hogy most mi tévő legyek!!



#pénisz #fitymarepedés #Fütyiletapadás
2022. jún. 25. 04:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Kibuggyant*
2022. jún. 25. 04:20
 2/9 anonim válasza:
79%
Orvos.
2022. jún. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most voltunk az ügyeleten, de azonkívül, hogy felhúzták és betadine-val kenték és fertőtlenítővel fújták semmit nem csináltak. Azt mondtál, hogy vigyük be a Heim Pál kórházba, hogy ott kitisztítják. Nem szeretném megint szenvedtetni. Baj ha várok míg begyógyul?
2022. jún. 25. 05:54
 4/9 NTBS ***** válasza:
55%
Szerintem vigyétek be. Ha véletlenül tovább romlik, több fájdalmat okoztok neki.
2022. jún. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem poénból küldtek a gyerekkel a gyerekkórházba tovább. Elhiszem, hogy nem akarod további procedúrának kitenni, de ahogy írtam, biztos nem poénból küldtek tovább gyerkekre szakosodott orvoshoz.
2022. jún. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

begyógyul magától 🤣🤣🤣🤣


persze várj vele nyugodtan, akkor nem szenvedteted 🤣

2022. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

azért hadd ne mondjam...


de a férjed valszeg téged sem az eszedért szeret


vidd el azt a szerencsétlen kölyköt az orvoshoz ahova kell

2022. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Ne vidd mert már traumatizalva van gyerek eleg rendesen es felni fog dokiktol is tapaszlat.

Az hogy ez mennyire fáj csak 1 férfi tudja mint ahogy nők tudjak csak szülést. am hasonlo fájdalom mert itt is 2 böreteget tépnek szét szoszerint

most már tudod mihez vizsonyitani Gyulladasgatlo kenőt és lassan feloldani naponta nem 1szer mert siman megoldhato

pontozatok le nyugodtan de visza lehet olvasni hany embernek okozottak örök élményt

2022. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt szerintem eleve nem kellett volna még huzigálni neki, de ha már sikerült, akkor mindenképp vigyétek be a kórházba, hogy kitisztítsák, megnézzék, nincs-e valami komolyabb baj.


Igen, traumatizálja az ilyen a gyereket, és a legjobb ezt elkerülni. Én a mai napig emlékszem, milyen volt, amikor az sztk-s urológus felrántotta nekem 5 évesen, pedig annak 24 éve.


De mondom, ha már megpiszkáltátok, vigyétek el, ne hagyjátok félbe, mert komolyabb baja is lehet.

2022. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!