Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Néha piros foltok vannak a...

Néha piros foltok vannak a makkom alján/peremén?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hónappal ezelőtt volt egy antibiotikum kúrám. Sajnos hozzá társult a végén egy remek gombás fertőzés is a péniszemen. Ezt a problémámat megoldottam Canesten segitségével. Viszont jelenleg a makkom alján néha különböző helyeken piros foltokat vélek felfedezni. A különböző helyeket úgy értem, hogy jelenleg a makkom bal oldalán kicsit piros, tegnap viszont a jobb oldala volt az, de már nem. Nem fáj, nem viszket, semmit se érzek, csak ott vannak. Talán valami kidörzsöli a bőrt? Vagy mégis fertőzés lenne? Bár annyira azért nem tűnik ki, hogy nagyon piros, de azért engem zavar. Persze orvoshoz el fogok menni, csak kiváncsi vagyok, hogy nektek is van-e ilyen. Vagy volt-e. A válaszokat előre is köszönöm!

2022. jún. 27. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Nem fürdesz eleget
2022. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy kamaszkori jelenség!Nem kell csinálnod vele semmit sem!Egy,két hét múlva már nem is lesz még nyoma sem!
2023. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!