Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sose kelek reggeli merevedésse...

Sose kelek reggeli merevedéssel. Ez problémát jelez?

Figyelt kérdés

2022. júl. 2. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem,nincs az kőbe vésve sehol hogy lenni kell .
2022. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Izgalom hatására rendesen feláll? Mert, ha ébren áll, akkor nem lehet gond.

Alvás közben rendszeresen merevedik és elernyed az alvási ciklusokhoz igazodva. Ha mindig ugyanakkor ébredsz, akkor semmi meglepő nincs abban, ha éppen nem merev.

2022. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ha felizgulok akkor is néha van probléma de alapból olyankor rendesen áll. Szerintem az által@nos egészségemnek a romlásának van ilyen hatása gondolom mert régen sokkal jobb volt
2022. júl. 2. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
vagy túl sokat vered.
2022. júl. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
85%
Én 44 vagyok még most is minden reggel merevedésel ébredek🙂
2022. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem amióta extrém túlsúly miatt magas a vérnyomásom nem áll fel reggelente. Csak mert látom a kérdező kirakta az elhízás címkét. Nézesd meg magad, pláne ha tapasztalsz más panaszt is.
2022. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Potencia problémáid vannak.Keress a neten potencia növelő szereket.Azok segítenek.De jó lenne,ha elmennel egy kardiológiai kivizsgálásra.Lehet,hogy szív és verkeringesi gondjaid vannak.
2022. nov. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!