Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az természetes, hogy urológus...

Az természetes, hogy urológus magánrendelésen meztelenre vetkőztetett?

Figyelt kérdés
urológus, meztelen

2022. júl. 6. 19:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%
biztos jó a tested
2022. júl. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Te levetkőztél volna?
2022. júl. 9. 10:38
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mit értesz meztelen alatt. Ha annyit, hogy le kell tolni a gatyát, akkor igen, megteszem. Különben hogyan vizsgálná meg a heréket vagy a prosztatát? De minden marad rajtam, max le és felhúzom annyira, amennyire a vizsgálathoz szükséges. Az neked a meztelenség, hogy látta a nemi szerveket?
2022. júl. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

"Te levetkőztél volna?"

-Urológusnál? Biztos hogy nem, megmondtam volna hogy ruhán keresztül vizsgáljon meg vagy sehogy! Multkor pl a fogorvos azt mondta, hogy nyissam ki a számat, na tudod mikor, ez volt az utolsó hogy oda is mentem, úgy megsértett ezzel a kijelentésével, hogy azonnal kisétáltam!

2022. júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
doktor néni vagy doktor bácsi?
2022. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Megnézte a testalkatodat (izomzat, másodlagos nemi jellegek). Nincs ebben semmi szégyellnivaló.
2022. júl. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Prosztata + gynecomastia vizsgálat, elképzelhető. Zokni maradt? Arra gerjedek...
2022. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nekem a doktor bácsi(50 éves) nagyon fogdosta himbilimbimet, szinte már majdnem játszott vele, majdnem rászóltam ezért!
2022. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálam megmondta mit fog vizsgálni, és azt mondta, verkőzzek le, amennyire kényelmes.

Én meztelen voltam.


18f

2022. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%
Az a jó,ha teljesen pucér vagy!Akkor legalább mindent lát a nemi szerveknél!Úgy jobban látja,hogy rendben van-e mindened!Az a dolga,hogy észre vegye,ha valami nem stimmel a peniszed és a hereid körül!Először is vizelet vizsgálat van.Aztan jöhet a penisz és a herék tapintasos vizsgálata. Megkezdett mi a gondod és a pisilés is megy-e rendesen.Ejjel fel kell-e kelned pisilesi ingerre? Majd az ujjával behatol a fenekedbe és megtapogatja a prosztatadat!Ha nem érez komolyabb problémát,akkor meg egy vérvétel is lehet a prosztata egészségének a vizsgálatához!Ne szegyenkezz,ha meztelenre vetkoztet!Az asszisztens nők látták már komolyabb méretű peniszeket is!Én büszkén megmutattam mindent!Szerencsére még eddig mindig rendben volt minden!Már ideje lenne újra elmenni,mert a korona vírus óta nem voltam!Nyugodtabb lennék,ha tudnám,hogy nincs semmi bajom!
2023. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!