Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sajogó fájdalom a makkon,...

Sajogó fájdalom a makkon, megduzzadt erek a péniszen?

Figyelt kérdés

Üdv. Kb egy hete reggel merevedéssel ébredtem de elég elfajzott módon valószínüleg pont úgy állt a péniszem vagy nem tudom, de a lábaim között hátrafele történt az erekcióm ilyen kitekert módon. Abban a pillanatban észrevettem hogy a makkom alatt jobboldalt futó ér nagyon meg van dagadva, ez az az ér ami körbefut és becsatlakozik hátul a makkba.

Kicsit megtapogattam pár perc múlva elmúlt, de azóta ez minden reggel megismétlődik és napközben a makkom jobboldala is ilyen kellemetlen sajogó érzetet ad. Nem nevezném fájdalomnak, de olyan mintha érzékenyebbé vált volna és kicsit pirosabb is ez a terület. Kell hogy aggódjak?



2022. júl. 16. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem itt erre nem fogsz hasznos választ kapni. Lehet, hogy semmiség. Viszont ha pár nap múlva is érzed, akkor keress fel egy urológust. Az érről készíts fotót, hogy meg tud neki mutatni.
2022. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha magától nem múlik el pár nap alatt, akkor meg kell mutatni dokinak.


Fitymád hátrahúzható ernyedten és erekcióban is? Nem lehet, hogy az okozta? Vagy használtál-e valami szokatlan tárgyat maszturbáláshoz?

2022. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!