Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Használjam még tovább a kenőcsöt?

Használjam még tovább a kenőcsöt?

Figyelt kérdés

Kialakult egy fájdalmas gyulladás a fityma szélén.

Elmentem vele orvoshoz, amit 2hétig kezeltem Pimafucorttal.

Javult, de nem múlt el teljesen.

Utána visszamentem kontrollra, 1hétig Bepanthen és Betadin kenőcsöt javasolt, majd megint Pimafucortot(gyulladáscsökkentőt).

Az előbbi két kenőcs sokat segített.

Most kezdtem el újra használni a Pimafucortot.

Viszont maga a gyulladás szerintem már elmúlt, nem piros. Maga a bőr ott kissé megnyúlt és még érzékeny.

A dokihoz csak 1hét múlva tudok menni kontrollra.

Eléggé összehúzza a bőrt, illetve tartok kicsit a mellékhatástól is így hogy a kezelés ennyire meghosszabbodott.

Szerintetek használjam még tovább napi kétszer a Pimafucortot?



2022. júl. 18. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az orvos ajánlotta, akkor használd. Az általad írt tünetek nem lényegesek, amik miatt én abbahagynám.
2022. júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Persze, használd! (Orvossal még véletlenül se konzultálj!) Biztos, ami biztos, köss nagy összegű életbiztosítást és írj végrendeletet...
2022. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nyilván konzultálnék az orvossal, ha tudnék.

De soha nem veszik fel a telefont rendelési időben, az urológián pedig nincs "sürgősségi", csak időpont alapján fogadnak, ami általában 2hét az államiban.

2022. júl. 20. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!