Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a divat a mai tini fiúknál?...

Mi a divat a mai tini fiúknál? Szőrös vagy szőrtelen?

Figyelt kérdés
Szinte mindenhol szőrös vagyok, nincs olyan testrészem, ahol nem lenne szőr. És nem tudom, hogy hol tartsamagam karban, ha egyszer odakerülök egy lány elé, és nagy égés lesz, ha számára "fontos" területeken nem vagyok csupasz. A karomat és a lábamat meghagyom, de az összes többi terület kérdéses. Ilyen az arc, mellkas-, hát-, hónalj-, fenék- és az intim szőrzet is. Nemrég múltam 17. Tanácstalan vagyok. 😔

2022. júl. 23. 13:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
28%
A kerdesem az hogy most fiu vagy vagy lany?
2022. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Én csak intim részeken szoktam szőrteleníteni.

Néha a mellkas és has részemen is rövidebbre nyírom, de azt se mindíg, kb évente egyszer, kérszer.

Van aki a fenekét is borotválja. Van aki meg azzal úgy van, hogy "aki takarít az vendéget vár".

Ez neked legyen meg inkább, hogy mi az ami neked bejön, hogy kényelmes stb.

Szingli vagyok, alkalmiba nem megyek bele, mégis borotválom, mert higénikusabb. Hónaljamat is szoktam, mert ott sajnos sűrű szőrzetem van és jobban izzadok, erősebb a testszagom, ha meg van hagyva. Szóval ezt is azért csinálom, hogy nekem jobb legyen. Te is döntsd el magadnak, próbáld ki és látod majd.

2022. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár valamivel idősebb vagyok, és éppen szingli. Mondjuk nekem felsőtestemen alig nő, így az intimet trimmelem, nyáron borotválom a jobb összhatás meg kényelem miatt. Szerintem egy csaj szemében is az a terület legfontosabb, hogyha neki úgy jobb szexnél, akkor ott legyél karbantartva.


Hónalj opcionális, én nem szeretem leszedni, de sok lány nem szereti, ha a fiúnak meg van hagyva.


Ha szőrösebb lenne a felsőtestem, persze normális keretek közt, szerintem akkor is meghagynám.

2022. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyszerűen a lány ízlésén múlik, attól függ, ő mit szerete. Van, akinek bejönnek a szőrös srcácok, ezt tőle kell valahogy kipuhatolni, és csak azután szőrteleníteni. Vagy viseld, ahogyan neked kényelmes és tetszetős, a lány meg fogadjon el olyannak, amilyen vagy!
2022. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves 1/4, fiú vagyok. A többieknek pedig köszi. 😁
2022. júl. 23. 17:43
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fontos, hogy a csajodnak hogyan tetszik.


Szingli vagyok, nyáron kb. hetente borotválom a hónaljamat és az intimet, télen hagyom hadd nőljön.


A mellkasomon kevés van, azt amég nem dúsul be meghagyom.


A fenekemnél mindig le szoktam szedni, mert nagy WC-zésnél könnyebb megtörölni.

2022. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
75%

Van aki a csupaszt szereti, van aki a sűrű szőrzetet. A farkánál meg a bozontosat.

Ez divat is. Amelyik neked tetszik. Azt azért nem árt elfelejteni a szőrzetnek van védelmi funkciója is például a kidörzsöléssel szemben. A szőrös zacsi nem annyira tabad a testedhez, főleg, ha lógós, de a farkadnak is kényelmesebb egy szörágyon lenni főleg egy passzos gatya esetében.

2022. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Zacsit borotválom

Intimet borotválom és a hónaljat is

Hast és mellkast meghagyom legtöbb csaj szexinek találja

2022. júl. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Fenekem, zacsim es a peniszem korul borotvalom.

Honalj, lab rovidre nyirva.

Arc borotvalt.

2022. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Tetőtől talpig borotválom magam, karom, lábam is. Eddig csak dicséretet kaptam rá, minden csajnak nagyon bejött így, és nekem is sokkal kényelmesebb. :)
2022. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!