Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 23évesen elég gyerekes a...

23évesen elég gyerekes a hangom, nem elég mély, túl magas hogy lehetne valtoztatni rajta? élég korán szőrösödtem nem hiszem hogy valami hormonális gond, alacsony se vagyok.

Figyelt kérdés
Egy programmal neztem 107-125hz mély és kb 135-150hz magas, elég gaz vissza hallgatni, mivel lehet változtatni rajta? Létezik hogy nem mutaltam rendesen?

2022. júl. 24. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden férfinek mély a hangja. Valószínűleg 23 évesen már olyan marad amilyen. Egyébként a dohányzás mélyít a hangon de ezért nem érdemes rászokni.
2022. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt melyulhet a dohányzástól? Arról is olvastam hogy ha valaki feszült idegesebb természetű attól is lehet.
2022. júl. 24. 17:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Főként az a gond hogy nem stabil a hang van mikor mély de van mikor nem, össze vissza változik, pl egy számomra stresszes helyzetben tok gaz, de ha egy olyan napot fogok ki akkor teljesen jó mély.
2022. júl. 24. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Stresszes helyzetben félénken beszélsz ilyenkor mindenkinek magasabb
2022. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha korán szőrösödtél, azaz korán értél, akkor az azt jelenti, hogy korán megállt a növekedési hormon termelés, tehát ez azt jelentheti, hogy még ha el is érted az átlagos felnőtt férfi testmagasságot, a hangszálak nem feltétlenül növekedtek ennek megfelelő mértékben. Rövidebb hangszálak magasabb beszéd- vagy énekhangot eredményeznek. Nézd meg Jaroussky kontratenor énekest, de Luciano Pavarotti tenor énekes is csaknem 2 m magas volt. Ugyanakkor a hangképzés technikája is egyik eleme a beszédhang magasságának, ha fejrezonancia érvényesül és nem tanultad meg a mellkasi rezonancia alkalmazását. Ezen hangképző tanárral lehet segíteni.
2022. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!