Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Testicular Microlithiasis -...

Testicular Microlithiasis - Lehet vele valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Tegnap tudtuk meg, hogy a férjemnek ez van.


Sajnos tudom, hogy hivatalosan ez az állapot nem kezelhető - annyit tudunk tenni, hogy folyamatosan ellenőrizzük, hogy nem alakul-e ki daganat.


Ennek ellenére reménykedem, hogy van-e esetleg bármi, amivel - ha teljesen nem is lehet meggyógyítani - valamennyire javítani lehet magán a problémán?


Az ultrahang alapján neki nagyon sok lerakódása van :(


2022. júl. 26. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondott a kezelőorvos? Nyilván valaki felállította a diagnózist, alapos vizsgálatok után . Nem is kérdezted tőle, hogyan lehetne ezen javítani?


Ha az orvos nem tudja, akkor a GYK-s gipszjakabok honnan tudnák?

2022. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nyilván az első kérdések között volt, és ahogy írtam, nem kezelhető. Annyit lehet vele csinálni, hogy rendszeresen ellenőrizni kell, hogy nem alakul-e ki miatta rák.


Szóval szerintem érthető, hogy még itt is próbálok válasz után kutatni, hátha van valami kevésbé ismert, új-régi módszer a visszafordítására. Valahol tudom, hogy kb. lehetetlen, de muszáj megpróbálnom.

2022. júl. 27. 07:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!