Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Napi 3 doboz sör mennyire...

Napi 3 doboz sör mennyire ártalmas?

Figyelt kérdés
A férjem minden nap megiszik 3 doboz sört, nem lesz részeg tőle, nem viselkedik rosszul. 1.5%os sört szokott inni. Azt mondja azért issza mert jólesik neki. Engem viszont zavar. Mennyire ártalmas hogy minden nap sörözik?
2022. júl. 26. 17:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

Te jó Isten...még 4-5 %ostól se lenne sok,ez meg kB semmi.

Had igya ha szereti,ne szólj bele!

Gondolom jobban örülnél ha kólàt inna és kirohadnànak a fogai....🤣🤣🤣

2022. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 ultraboy válasza:
65%

Ha egésznapra van elosztva, akkor semmi baja nem lesz tőle.


Nem árt az a mennyiség.

2022. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
semenyire ez annyi h átmosa veséjét ha szimplan issza kisérő nelkül am is ahogy mondas tartja 1 sör nem sör 2 sör félsör 3 sör már 1 sör :D
2022. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Semennyire. Nagypapám minden nap munka után megivott egy kőbányait. Az nem 1.5%os volt. Nem látszott rajta de gondolom így könnyebben el tudta viselni ha a fején ugráltam. :D

Egyebként soha nem ivott más meg több alkoholt. Max karácsonyi húsvéti koccintásnál egy pálinkát. Soha nem láttam részegnek. 75 éves koráig dolgozott, rendes tisztességes ember volt. 90 évesen halt meg öregségben és a nagymamám elvesztése miattk banatban. Nem a sörtől. ;)

2022. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

1-es: mi az hogy ne szóljak bele? Egyrészt a feleség vagyok, együtt élünk

Másrészt van gyerekünk akin egy pisis pelenkát se cserél ki mert ő nem ér rá a nagy sörözésbe

2022. júl. 26. 17:13
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

1.5%-os? :D ne viccelj már. Az nem rendes sör. Azt még én sem érzem meg pedig nekem egy pohár sör már megárt.

Majdnem olyan mintha szörpöt inna. Ha nem hízik el tőle ne aggódj. Nincs okod rá. Plane ebben a melegben. Kell a folyadék.

2022. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez igazából olyan, mintha 1 normál sórt inna.
2022. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
Kedves feleség sajnos a nyári melegben folyadekra szükség van. Mivel ez szinte nem számít alkoholos italnak arról próbálod letiltani a férjed, hogy folyadékot vegyen magához. Ne legyel már sárkánygyík! Ennek semmi köze a pelenka cseréhez. Itt nem a sörrel van a probléma hanem a kalcsolatotokkal.
2022. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha vizet inna, és úgynem cserélné a pelenkát, akkor boldogabb lennél?

Mielőtt hozzámentél mennyi házimunkát végzett?

2022. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem csak talált egy okot amiért szekellhatja szegény urát. Gondolom belegolyózott a pelenkacsetébe, otthonülésbe meg nem alvasba. Ennek válás lesz a vége ha ide írkál és 3 doboz sörre fogja a baját ahelyett, hogy higgadtan leülne a ferjével megbeszélni a problémákat. Egyebként meg te otthon vagy a férjed meg dolgozik. Utána már megértem ha nincs kedve pelenkát cserélni. Hétvégén próbáld megosztani vele ezeket a feladatokat.
2022. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!