Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem volt be érve a pattanásom...

Nem volt be érve a pattanásom ezért szét martam genyes lett Már régen le száradt, de ott van a foltja halványan, hogyan tudom el tüntetni?

Figyelt kérdés

Fiatal srác vagyok, azt hittem a szőrt növesztek el tűnik de sajnos nem, mikor még genyes volt kenegettem Aloe Vera.-s gyógyító krémmel csak pénz ki dobás volt,

Illetve mikor genyes volt lefújtam parfümmel..



2022. júl. 29. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ez már halványan ott is marad.Ez volt a tanuló lecke neked .

Nem szabad az ilyeneket erőszakosan eltávolítani.

2022. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Parfümmel fújni idióta dolog, már bocs... Tele illóolajokkal, esetleg ha sebről van szó irritáló anyagokkal adalekokkal.

Akkor már gyógyszertári alkohol de még a tiszta pálinka is jobb lett volna. Eltüntetni nem tudod. Majd az idő megoldja. Vagy esetleg kozmetikummal felültakarható, de ez látszat megoldás.

Vagy AKNEMYCIN. Az erre való. Máskor ilyet ne tegyél kérlek még tudatlanságból sem mert életre szóló heg lesz a következmény!

2022. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!