Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rendőrségnél kizáró ok a...

Rendőrségnél kizáró ok a hereviszér-tágulat?

Figyelt kérdés

Rendőrnek készülök de sajnos közbejött ez a probléma...

most vagyok végzős tehát már nemsokára itt a felvételi.Érdekelne hogy mennyire nézi az orvos,mennyire harapnak érte.


2010. szept. 22. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Ellehet vele élni de van akinél olyan tüneteket produkál h lábra is alig tud állni.

Sztem műttesd meg. a hideg kirázott most.:S

18/F

2010. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát nekem azért nem ilyen durva a helyzet.... nem is érzem, olyan mintha ott se lenne...
2010. szept. 22. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Akk lehet nem is az. Miben nyílvánul meg nálad ez? írd körül mert lehet csak azt hiszed róla.
2010. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a bal herém felett sok kis "vezeték".. utána néztem neten és ugyan olyan mint a hereviszér-tágulat.
2010. szept. 22. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Hali!


Tehát úgy 17-18 éves le7sz, s úgy glod, hogy a bal heréd ondózsinórja aránytalanul megvastagodott, benne varicositás (visszeresség) lépett fel, igaz?

(Előre szólok, hogy pontos válasz én sem fogok tudni mondani, azonban van számodra valami, ami talán kíváncsiságodat kielégít7i... o.O)


Üdv: EE

2010. okt. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok.Én rendőr vagyok.
2010. okt. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"a bal herém felett sok kis "vezeték".. utána néztem neten és ugyan olyan mint a hereviszér-tágulat."


Nem tudom, de én inkább a hipochondria miatt aggódnék, mint kizáró ok. Orvos látta már?

2010. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!