Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Általában egy férfi mennyit...

Általában egy férfi mennyit vizel alkalmanként?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel, hogy egy 18 éves férfi elmegy wc-re.

Kb mennyi vizeletet fog produkálni?



2022. aug. 8. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Ennek a kérdésnek mi értelme van?
2022. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Átlag napi 7x összesen 8 deci - 2 liter között, ha "átlagosan" iszik, azaz napi 2 liter folyadékot. Attól is függ, mekkora inger esetén megy mosdóba, a férfiak hólyaga 3-4 deci folyadékot is képes tárolni. Én mondjuk nem tudom, hogy lehet napi 2 liter vízen túlélni, télen is többet iszom, nyáron, főleg ha munka van, 4-5 litert simán. Miért kérded? Mennyiség helyett a folyás folytonossága és a színe fontosabb szokott lenni.
2022. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, úgy értettem az összesent, hogy a napi adag lesz 8 deci és 2 liter között. Tehát oszd le héttel, hogy orvosi átlagot kapj, de nyilván a reggeli több, mint a lefekvés előtti "elmegyek még egyszer mosdóba".
2022. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ráállsz a mérlegre pisilés előtt és után, aztán a különbség lesz a vizelet mennyisége.
2022. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!