Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kell használni, alkalma...

Hogyan kell használni, alkalmazni a fitymaolajat,szakszerűen,felnőtt férfinél ?

Figyelt kérdés

2022. aug. 12. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
mire gondolsz ?
2022. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fitymaolaj? Bálnafitymából készült táskáról már hallottam, de erről nem. Akármit is kenegetsz rá, egyrészt ne tedd, hacsak nem sikosító. De gondolom kint is és bent is kell rá kenni, hogy puhuljon vagy jobban csússzon.
2022. aug. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gátmasszázsolaj (fitymaolaj) - 20 ml - Stadelmann aromakever

Gátmasszázsolaj (fitymaolaj) - 20 ml, Gátmasszázsolaj a gát puhává és rugalmassá tételére. Fityma, szeméremajkak letapadásra/összetapadására.

Konkrétan , erre az olajkeverékre gondoltam. Kérdésem csak annyi , fityma alatt is kell az olajat alkalmazni, vagy csak a külső részt ?

2022. aug. 13. 08:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sose hallottam ilyenről, mert szerintem ez csak ilyen erotikus humbug. Manapság mindent el lehet adni megfelelő marketinggel. Egy alapos intim fürdés szerintem ugyanezt megoldja, ahogy eddig is tették az emberek.
2022. aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!