Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladás ellen már...

Prosztatagyulladás ellen már nem tudom mit tegyek... valakinek tipp? F28

Figyelt kérdés

Évek óta szenvedek vele, voltam már tenyésztésen, mindenféle vizeletvizsgálaton, spermavizsgálaton stb.

A 18. kerületi SZTK-ban lévő urológián két dokinál is voltam, sikeresen megvizsgálták a vizelésem erősségét.

Majd elmentem egy magándokihoz egy vagyonért, aki megvizsgált majd ajánlotta, hogy egyek tökmagolajat és kisvirágú fűzikét, ezt is tettem hónapokig. Sokat nem javított a dolgon, sőt...

Majd a Medicoverben, szintén saját költségemre, az ott található urológián egy doktornővel eljutottunk addig, hogy E-choli baktériumom van, és végigcsináltatott velem 2 Augmentin Duo antibiotkum kúrát, melyek túl sokat nem segítettek, mert megint visszatért, kb. 1 hónapig hatott. Ezután egy harmadikat akart... Azt már nem vállaltam.

Komolyan mondom nem tudom már, hogy mi a jó eget csináljak. Fáj elélvezésnél, utána a húgycsövem éget, főleg ha utána vizelek. Valakinek megoldódott, valaki esetleg egy orvost tud ajánlani, aki tényleges segítséget nyújtott?



2022. aug. 13. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Lehet, hogy egy bakteriális fertőzés áll a háttérben, ami ezt okozza.
2022. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
88%
évekig szenvedtem ugyan így már az öngyilkossággon gondolkodtam ,a szolnoki Dr. Ladoniczky Zoltán mentett meg egy ősrégi antibiotikummal lórugás szerű
2022. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

hat biztos, hogy bakterialis, mint irom, hogy e cholit talaltak.

koszi, felkeresem.

2022. aug. 13. 18:31
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A prosztata betegség és nagyon kellemetlen betegség az orvosok számára is.

1 urológus prof.beszédjére lettem figyelmes,aki azt mondta,10 évig vizsgálgatta a betegét,beleértve a labor vizsgálatokat is,mikor sikerült az a baktériumot elkapni,ami az okozója volt.A beteget akkor is behívta vizsgálatra,amikor teljesen tünet mentes volt.Ezek a baktériumok be vannak ágyazódva a prosztata mirigy állományába,aztán hirtelen aktiválják magukat.

Nem tudom a mai egészségügyben,szakrendelésen van e olyan lelkiismeretes orvos,aki felvállalná huzamosan,hogy kiderítse a betegség okozóját .

Persze magánba járhatnál évekig,csak ezt anyagilag nem lehetne bírni.

2022. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
magyaran akkor ez van, NINCS MEGOLDAS Magyarorszagon!? Ne bohockodjunk mar tenyleg... Akarhogyis, mindenfele bajnak, betegsegnek utanamennek az emberek es van egy folyamata, proceduraja. A prosztatagyulladasnak nincs!? Az van es kesz?
2022. aug. 13. 18:35
 6/16 anonim ***** válasza:
D Mannóz, STD szűrés valamelyik nemibeteg gondozóban és sok szerencsét, mert arra is szükséged lesz. Az E Coli a vastagbélben él, úgyhogy az anált kerüld.
2022. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem szoktam analisan behatolni, de koszi!

D mannoz? Jokat irnak rola. Neked segitett esetleg?


STD szureshez miert kivansz sok szerencset?

2022. aug. 14. 14:15
 8/16 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, hogy a CBD olaj jó hatású.
2022. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ahhoz kívánok sok szerencsét, hogy jól válassz orvost és hasson, amit kiír. Időnként a legegyszerűbben kezelhető bajokkal kering az ember évekig a rendszerben, mire valahogy eljut a megoldásig egy csomó kerülő után.
2022. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
én nekem ugynúgy proszatat gyulladásom van mint a férfiak nagy részének es semmiféle baktérim nincs std voltam mar 5x negativ mindenre vizelet is . szóval mi okozza erre nem igen van gyógymód ezek szerint
2022. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!