Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Füldugulásra valamilyen gyógymód?

Füldugulásra valamilyen gyógymód?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár éve megfázva repültem és a légnyomás miatt a váladék az orrüregből átvándorolt a fülemre. Legalábbis így éreztem. Svédcseppel próbáltam javítani, segített is de hónapokba telt mire megjavult. Azóta bármilyen megfázás sokáig elhúzódik. Sokszor úgy érzem mintha az orrom nem teljesen lenne kidugulva. Pár napja amikor fújtam az orrom bedugult az egyik fülem. Utána olvastam az orrpolipnak de nem érzek olyan erősnek a tüneteket. Használtam orrspray-t is de nem használt. Ismer valaki valamilyen házi praktikát rá? Infra lámpázás esetleg segíthet?

2022. aug. 15. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos mit javasolt?
2022. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz fordulj, nekem hasonló gond miatt kimosták a fülemet 5 perc alatt és rendbejött a dolog.
2022. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el fül-orr-gégészhez. Nekem évekig folyamatosan az volt, hogy pár hetente begyulladt kicsit s bal fülem, nem vészesen, csak kellemetlen vol. Könnyen bedugult, néha váladékozott egy kicsit, néha picit fájt, ilyesmi. Aztán egy orvos egy egyhetes antibiotikum kúra + kétnapos gyógyszeres tamponálás kezeléssel pikk-pakk rendbehozta. Azóta minden rendben van.

Nem kell ódzkodni orvoshoz menni, ha valami probléma van, azért vannak, hogy segítsenek.

2022. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!