Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A herezacskótokon nektek is...

A herezacskótokon nektek is látszódnak vastagabb erek?

Figyelt kérdés
Figyelmes lettem arra, hogy vastagabb látható erek látszódnak rajta ha '' lóg' tehát nem össze van húzódva a zacsi. Ez normális dolog?

2022. aug. 15. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha kicsit kifeszítem a herezacskómon a bőrt, akkor rendesen látszódnak az erek.
2022. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nekem is látszódnak, főleg ha valami fényforráshoz közel teszem, teljesen normális jelenség
2022. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 grafno ***** válasza:
Barátnőm megkerdezem, ő sűrűbben latogat el oda...
2022. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2022. aug. 15. 14:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem visszeres a gozseszom úgyhogy igen.
2022. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amikor teljesen lóg, akkor itt-ott látszódik kicsit rajta.

19f

2022. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Endura ***** válasza:
Nekem is látszódnak,mert a fél zacskómon kamasz korom óta kidudorodnak a hajszálerek(seprűvénának hívják).Voltam vele urológusnál,aki azt mondta,ha nem okoz panaszt nem kell vele foglalkozni.Elég panasz az nekem,hogy zavar.Voltam idén visszér vizsgálaton és ott is megmutattam a dokinak.Nagy nehezen,de megnézte.Azt mondta nem találkozott még ilyennel,biztos nem az ő területe,de megígérte,hogy egy kis szakaszon (1cm-es) majd egyszer injekciós érelzárással kipróbáljuk a kezelést és ha beválik,akkor nagyobb területen is.Nyáron túl voltam a lábamon a visszérműtéten de a dokinál nem tértem vissza erre a gondomra.
2022. szept. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Endura ***** válasza:
7-es voltam:belűlről a heréd melletti ér látszódik ki?Az nem ér, mellékherének hívják és természetes,ha látszódik,tehét nem egy ovális golyót kell látnod,hanem a golyó oldalán egy kidudorodást is.Lehet persze a herét ellátó érnek is tágulata,de azt orvosi vizsgálatnak kell eldöntenie.
2022. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek eres a pénisze és a herezacsija.A penisznek a merevedeshez kell.A herezacsinak meg a huteshez.
2022. nov. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!