Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SÜRGŐS. Mi lehet ez?

SÜRGŐS. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Fotót nem szeretnék mellékelni, érthető okokból, viszont a péniszem makkján a hugycső nyílása mellett van egy rohadt nagy hólyag szerű dolog, amiben ha jól látom vér van. Elég régóta ott van, csak akkor egészen pici volt; nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet. Most viszont elmentem mosdózni, és látom hogy iszonyatosan fel van dagadva.

Megpróbáltam egy lefertőtlenített tűvel szúrni, de egyrészt fáj, másrészt be van tokosodva, tehát kemény a felülete.

Egyáltalán mi a franc ez? Urológushoz nyilván el fogok menni, de akinek volt hasonló az könyörgöm mondja el mi ez, mert nagyon parázok!



#vér #makk #“Hólyag”
2022. aug. 22. 23:04
 1/4 mmatyika válasza:
70%
Szia. Nem volt még ilyenben részem, de szerintem azzal nem árthatsz hogyha egyrészt nem böködöd, mert mégjobban elfertőződhet, másrészt viszont kamillás borogatást tegyél rá, majd ha végeztél akkor betadinnal kenegesd be. És holnap azonnal doki. Esetleg felhívjatod az ügyeletet, maximum adnak más tippet is.
2022. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne urologushoz hanem bőrgyógyászhoz menj
2022. aug. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gyik123 ***** válasza:

A “google doktor” is segíthet. Készíts képet, majd egy kép alapú kereséssel talán sikerülhet beazonosítani.


[link]


Kattints a “Search by Image” gombra, majd feltöltés (upload a file) és Keresés.

2022. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mmatyika válasza:
Akár, Google lens valószínűleg talál valamit.
2022. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!