Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi befolyásolja a férfiak...

Mi befolyásolja a férfiak mély hangját? A hangszálak vastagságától függ csupán? A herék mérete is tudja befolyásolni?

Figyelt kérdés
Lehet fura a kérdés, de érdekelne. Tudom, hogy a fiúk a pubertás alatt mutálnak, de mi befolyásolja, hogy mennyire lesz mély a hangjuk?

2022. aug. 25. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tesztoszteron mélyíti a hangot az meg a herékben termelõdik, de azt nem tudom hogy a mérete befolyásolja-e?
2022. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak tesztoszteron szerintem inkább genetika. Nekem nem kifejezetten mély a hangom, viszont dús szakállam van, amit szintén tesztoszteronhoz kötnek, ismerősömnek meg alig nő szakálla, de mélyebb a hangja.
2022. aug. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A herék mérete nem befolyásolja egyáltalán. A hangszálak vastagsága a lényeg. Pubertás alatt a hangszálak vastagodását a tesztoszteron idézi elő, ezért van, hogy ha valakit gyerekként kiherélnek annak magas hangja lesz. De a végeredmény, hogy milyen mély lesz a hang, az nyilván genetika- és egyénfüggő.
2022. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1: nem hinném...


Ha valakinek nagy a feje, nem biztos, hogy okosabb.. :)

2022. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Négyes: vicces példa, de végülis jogos.

Többieknek köszönöm a válaszokat.

2022. aug. 25. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

úristen, mint a kiskamasz gyerekek a szexről

a gégefő mérete nő meg serdüléskor

ha nincsenek heréid, mert lány vagy vagy még serdülés előtt kiheréltek, akkor alig fog növekedni

éppen emiatt akit serdülés után kasztrálnak annak már megnőtt, nem fog gyermekkori méretre csökkenni

a hangmagasság nem a hangszalagok vastagságától függ hanem a hosszától

egyébként elég részletes leírás van erről a neten, még magyar nyelven is, ha már sikerült aludni biológia órán

2022. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!