Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a heréken nem tapogatok ki...

Kasue s kérdése:

Ha a heréken nem tapogatok ki csomót, a másik oldalival szabályosnak találom, lehet hererákom?

Figyelt kérdés

2022. aug. 27. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor miért lenne?

Legalábbis most valószínűleg nincs, de ettől még a későbbiekben kialakulhatna, de azért ez nem olyan gyakori dolog.

2022. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a hipochondriádat kéne kezeltetni.
2022. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem találsz rajta csomót és nem érzel rajta semmilyen szokatlan elváltozást, miért aggódsz? Miért merült ez a kérdés fel benned?
2022. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. Pár napja fáj a jobb herém, kicsit olyan mintha az ér vagy a vezeték fájna, húzna, de a csomót viszont nem tudtam kitapogatni. A jobb herém mindig is lentebb/kisebb volt, viszont most van hogy nagyobb, van hogy az eddigieknél lentebb és beljebb van. Hererák tüneteire gondoltam, de változást tapogatásra nem vettem észre.
2022. aug. 27. 14:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Értem. Ha nem is érzel rajta semmit, akkor is meg lehet nézetni szakorvossal a biztonság kedvéért!
2022. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Néha előfordul, hogy elfekszi az ember, de annak is azért 1-2 napon belül el kell múlnia.
2022. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
A heréknek is többféle betegsége van, nem csak a rák. Ha úgy gondolod, hogy valami nincsen rendben, keress fel egy urológust. Inkább menjél feleslegesen, minthogy ne foglalkozz a tünetekkel.
2022. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!