Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merev állapotban nem húzódik...

Merev állapotban nem húzódik hátra a fitymám? El tudom kezdeni húzni hátrafele, de kb negyedéig megy és ott se áll meg. (Úgy néz ki, mint egy elefántormány). Valami tipp esetleg, ebben a korban tudom e nyújtani még?

Figyelt kérdés
Kor: 16

2022. aug. 27. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
el kellene menni orvoshoz...
2022. aug. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Szteroidos krémet meg lehet próbálni. Az orvos lehet hogy körülmetélést fog javasolni ragaszkodj alternatív megoldásokhoz.
2022. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
2. Te is egy alternatív hülye vagy aki ilyet javasol.
2022. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz el kell menni igen de ne hahyja magát rábeszélni metélésre.
2022. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem kiskoromban volt ilyen, nem emlékszem de mesélték, hogy az orvos először tornáztatta aztán pedig hátrarántotta és kicsit megszakadt az oldala, de az gyorsan be is gyógyult. De szerintem elég ha csak tornaztatod, a bőröd képes biológiailag megnyulni ha folyamatosan inger, stressz éri
2023. ápr. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!