Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez csak irritáció lehet, vagy...

Ez csak irritáció lehet, vagy utalhat másra is?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy pénteken lefeküdtem egy lánnyal, nem volt tervezve, spiccesek is voltunk, így nem védekeztünk. Volt orál és aktus is gumi nélkül. Azt vettem észre tegnap, hogy ahogy hátrahúzom a fitymám, belül megjelent rajta néhány aprócska piros kiütés, illetve a makkomnál is alul van 1-2. Nem sok, de picit megijedtem. Amúgy nem nagyon érzek semmi különöset. Azt olvastam, hogy ez lehet csak egy sima irritáció is, a másik lehetőség. Arra gondoltam, hogy főzök egy kis kamilla teát, és áztatom egy picit benne a péniszemet, de természetesen csak ha már kihűlt, mert tudom, hogy a forró nem jó rá. Jó ötlet lehet? Amúgy ilyesmi kis apró piros kiütés szerűek, most nem akarok hülyeséget mondani, de talán mintha régebben is előfordult volna már egyszer-kétszer, pedig most volt olyan először, hogy nem védekeztem. Ha irritáció, akkor kb. egy hét alatt elmúlik, ha minden igaz. Nektek volt már ilyen? Ugye nem kell nagyon félnem? Légyszíves most ilyen kioktató jellegű válaszoktól kíméljetek meg, mert az nem old meg semmit. Köszi a segítséget előre is!
2022. aug. 29. 12:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Kamillás áztatás jó ötlet egyébként?
2022. aug. 29. 12:11
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy betadine-t olvastam még, de az nincs itthon szerintem.
2022. aug. 29. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:

"de az nincs itthon szerintem"

Szerintem nyitva vannak a boltok...

2022. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem veszek egy Betadine kenőcsöt. Egy kérdésem lenne, szerintetek ezt makkra is kenhetem?
2022. aug. 29. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Megguglizod a betegtájékoztatóját és kiderül.
2022. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hasunálni rá, viszont vigyázni kell vele mert szárító hatása van, ne sokat rakj rá szerintem. Viszont ha pár napon belül nem múlik el, vagy egyre több jelenik meg belöle, akkor keress fel egy orvost!
2022. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!