Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mások előtt ciki a reggeli...

Mások előtt ciki a reggeli merevedés? Látta már meg valaki a párotokon kívül?

Figyelt kérdés

Tett valami megjegyzést?

Most fogok összeköltözni 2 másik ismerősömmel , plusz egyik haverommal megyek közös útra is.


A kolesz illetve a szállás esetében is a wc a szobából nyílik.


Nekem minden reggel van merevedésem ami elég rendesen latszodik is a pizsamagatyában (sátor :D )


Ti voltatok már ilyen helyzetben hogy masok meglattak? Szoltak valamit?

Esetleg hogy lehet ezt megoldani?


Vagy egyszeruen csak ne zavartassam magam mert fiuknal ez természetes?



2022. szept. 11. 00:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

Nincs mit "megoldani" ezen, ez egy biológiai helyzet és tény, ez van, szóval ne zavartasd magad, minden fiú tudja. Én nem tartom cikinek.

És igen, volt hogy mások látták, de nem szóltak be vagy csak annyit mondtak, hogy "nagyon reggeled van", meg "látom, hogy jól működik", stb.

2022. szept. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Az ismerőseidnél is sátortábor lesz, nyugi.
2022. szept. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Szobatársak koliban

Semmit nem szóltak nekik is ugyanígy volt.

Anyám apám: volt amikor kimentem wc-re álló farokkal de nem szóltak semmit (azthittem már nincsenek otthon)

Meg volt sokszor hogy nekik kellet kelteni mert az ébresztőre nem keltem akkor volt egy kis mosoly és a látom egészségesen működik

2022. szept. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
87%

Hát egyfelől, amíg működnek a heréid, addig termelnek tesztoszteront és, amíg termelik a tesztoszteront, addig a reggelek nagy részén fel fog állni. Szóval technikailag akkor lesz kellemetlen, ha már nem áll fel.


Másfelől azért 5 percet várni nem olyan nehéz ébredés után, míg lelankad. Alapvetően az ember nem akarja látni a másik álló szerszámát, hiába természetes biológiai folyamat. (A szarás is az, mégsem szarunk mások előtt.)


Szóval összességében, ha úgy alakul, hogy látja valaki, mert kifordultál a takaró alól vagy valami, hát nagy ügy, de ha teheted, azért ne szaladgálj álló zászlóval.


[Kivéve, ha az egyik szobatárs meleg, te meg jó pasi vagy. Akkor nyugodtan tehetsz ennyi szívességet. xd. Én értékelném.]

2022. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

Én a haverom farkát láttam mereven és ő is az enyémet.

Semmi nem volt benne.

2022. szept. 12. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Minden reggel áll,sosem éreztem cikinek,meg sem próbáltam takargatni
2022. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
Szerintem eléggé kellemetlen tud lenni, éppen ezért mindig használtam egy egyszerű trükköt. Nem pattantam ki azonnal az ágyból, hanem vártam pár percet ami lelankad. :D
2022. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Szobatársak simán szoktuk látni úgy egymásnak (persze csak alsónacin keresztül).

Nyugalmi állapotban még szabadon is simán.

De mereven azért nem mutogatja az ember. Meg mire felkelünk, már nem totálra áll, csak félkeményen, de persze ez alsónacin keresztül is azért látszódik jól.

Megjegyzést sem tettünk egymásnak erre, mindenki tudja mi a szitu és ennyi.

2022. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 NTBS ***** válasza:
100%
Nem ciki. Igen volt lakótársak láthatták.
2022. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a tesómmal nem ciki a reggeli merevedés. Az övé is ugyanúgy feláll minden reggel. Közös a szobánk, mindig látjuk egymás reggeli sátrát. Csak annyi megjegyzést teszünk, hogy "neked is megint feláll" aztán nevetünk rajta és átöltözünk egymás előtt. Egyszer megbeszéltük, "ha te bevállalod hogy leveszed a sátradról pizsit, akkor én is". Azóta nem szégyelljük és egyikünknek se ciki.
2022. szept. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!