Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most kiköhögtem vagy kihánytam...

Most kiköhögtem vagy kihánytam az ételt amit ettem?

Figyelt kérdés
Nemrég lefeküdtem aludni egyszercsak azt éreztem hogy jön fel valami a nyelőcsövemen és kiköhögtem vagy kihánytam a nyálamat vagy valami folyadékot.Aztán egy ideig köhögtem most jobban vagyok de még mindig úgy érzem mintha a nyál elakadt volna a nyelőcsövemben és nem tudna felszakadni.Az orromat is kifujtam már többször is,de a nyál nem tud felszakadni és irritálja a torkom,meg mintha levegőt se kapnék rendesen.Mi lehet ez?Felrenyeltem fekvő helyzetben?

2022. szept. 12. 01:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Reggel 5-kor kelnem kéne,de nem merek visszafeküdni nehogy megint úgy járjak mint az előbb.A párnámat is lehánytam ráadásul és nincs másik.Hacsak nem hajtogatok össze egy pulcsit és nem arra fekszek.
2022. szept. 12. 01:08
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nyelőcsöveden jött fel, akkor kihánytad és lehet félre is nyeltél picit ergo jutott a légcsövedbe is. Igyál egy picit, próbáld meg felköhögni aztán feküdj vissza, nyugi nincsen semmi baj.
2022. szept. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
reflux
2022. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!