Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj van velem, vagy vele?

Baj van velem, vagy vele?

Figyelt kérdés
Első alkalom az 50 éves barátommal úgy alakult, hogy felállt neki, beleültem. Én nagyon gyorsan elmentem, utána leszálltam róla. Gondoltam a számba veszem de két perc után lelankadt, pedig előtte csontkemény volt. Azt mondta hogy ez most nem fog menni, meg hogy megfelelési kényszer, ilyenek. Én félek hogy béna voltam, nem jól csináltam. Mit lehet tenni? Nem iszik, nem cigizik, és előtte teljesen állt... Valami miatt lelankasztottam?

2022. szept. 12. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem a te hibád. Nekem azért lelankadni nem szokott de van hogy nagyon nehezen megyek el fáradtság vagy bármi külső hatás miatt és azt is zokon szokták venni hogy biztos ők csináltak valamit rosszul. Mondjuk én csak 19 vagyok...
2022. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, de amikor fiatalabb lányként ilyen idősebb faszikkal voltam, első alkalommal kábé fel sem állt nekik, annyira izgultak. Később már nem volt gond. Privit ne írjatok, mert már nem vagyok fiatal és úgysem válaszolok. :D
2022. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
50 éves férfiaknál többször előfordul(hat) ez. Senki hibája. Ha akarja ilyenkor, "bíztasd", ha nem, akkor ne. Nincs semmi gáz ebben.
2022. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is jértam mér így, az elöjáték alatt állt mint a betonoszlop, aztán amint jött volna a lényeg lekonyultam. Az idegesség megöli a dologt. Bár nála fura azért hogy az után történt hogy már megvolt a fö attrakció.

Figyu, van ilyen. Nem kell túl agyalni, az csak árt a dolognak.

2022. szept. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem derül ki a kérdésből, hogy ez a hetero- vagy homoszexuális kapcsolatban merül-e fel. Egyébként, ha az 50 évesnek közben volt orgazmusa (idegrendszeri szinten, ejakuláció nélkül), akkor normális történés is lehet.
2022. szept. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!