Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért lesz pisifolfos az...

Miért lesz pisifolfos az alsónadrágom rendszeresen pisilés után?

Figyelt kérdés
Elvégzem a dolgom, ki is csepeg minden, majd ahogy felveszem a boxerem szinte mindig pisis lesz rögtön és kör alakú folt jelenik meg. Valamikor kisebb, valamikor nagyobb. Nem értem, mert az ingert sem érzem már ilyenkor, hogy kéne. Ráadásul kényszerbeteg vagyok és ez sulyosbítja a problémát, mert ma reggel is szennyesbe dobtam egy alsónadrágot, amit este vettem fel tisztán, de reggel pisilés után elég nagy kör alakban pisis volt. És félek így magamon hagyni, de attól is félek, hogy túl sokszor van mosva, mert a vegyszerektől is félek. És biztos, hogy pisi és nem előváladék vagy sperma, mert megszagoltam. Ilyenkor várjam meg, amíg megszárad és nem kell lecserélnem vagy le kell cserélni? Mitől lehet ez és mit lehet tenni ellene? Amúgy, ha nem derült volna ki 25 éves férfi vagyok.

2022. szept. 13. 09:00
1 2
 1/19 anonim válasza:
28%

Nekem is pisis szokott lenni de naponta cserélem megszarad hamar

a pisi folt nem kell nyomba cserélni

2022. szept. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

van egy fantasztikus találmány, wc papír a neve,

de nem kötelező használni, van akinek tökéletes a pisifolttal

2022. szept. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem merem még a tiszta wc papírt sem a farkamhoz érinteni. Vannak ilyen kényszerbetegségből adódó problémáim. De egyáltalán, hogy fordulhat az elő, hogy kirázom és mégis jön ki belőle, ha felveszem az alsónadrágom? És nem is érzem az ingert, hogy még jönne.
2022. szept. 13. 09:25
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Van nedves törlőkendő is, ami be van csomagolva, azt is használhatod.
2022. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Egy fokkal jobb, de azt se szívesen érintem oda, mert ott meg attól tartok, hogy vegyszer és ártani fog a nemi szervemnek.
2022. szept. 13. 09:34
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Ha ennyire félsz a wc papírtól, akkor vigyél magaddal zsepit és azzal töröld meg. Vagy nedves wc papír. Az visszazárható és nem mennek bele a bacik.
2022. szept. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz tőle az ég világon semmi bajod. Ha ezekben lenne valami vegyszer, akkor a kisbabák fenekét sem törölgetnék ezekkel az Anyukák. A DM-ben lehet venni a baba részlegen nedves törlőkendőt. Kakálás után mit csinálsz, ha mondjuk nem vagy otthon? Akkor nem törlöd ki a feneked?
2022. szept. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Vegyszer fóbiára lehet kapni drogériában pampers aqua pure baba popsitörlőt. Se illatanyag, se alkohol, állítólag 99% víz. (nem a legolcsóbb, de akcióban ki lehet fogni jó áron a sokdarabost.)
2022. szept. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Ha a tiszta vécépapírtól félsz akkor járkálj csak büdös, hugyos alsóban, az sokkal higiénikusabb.

Egyébként nyilván attól van, hogy a húgycsőben marad néhány csepp. Igényesebbek használnak vécépapírt, a prolik meg hugyos gatyában mászkálnak és ettől baromi férfiasnak gondolják magukat.

2022. szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Pszichológushoz v pszichiaterhez jársz.? Nagyon kellene.... ez a kenyszeresség kezeletlenül csak rosszabb lesz...
2022. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!