Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez valami nemi betegség...

Ez valami nemi betegség lenne? Ha igen, akkor hogyan orvosolható?

Figyelt kérdés

A nemiszervem a megszokottnál másképp viselkedik...

Szombaton részegen, és betépve 3órán keresztü reszeltem egy nőt gumiban... ami nagyon szokatlan, mert ezidáig mindig max 5-10percig bírtam... másnap fürdés közben arra lettem figyelmes, hogy a makkom széle teli lett fehér kiütésekkel... ez nem ondó, szóval lemoshatatlan... viszket is ólykor... továbbá ma reggel arra keltem fel, hogy a nemiszervem tele van megszáradt ondóval... mint ha elmentem volna álmomban... de még soha nem volt ezelőtt erre példa...


Ez valami betegség lenne? És ha igen, akkor mégis hogyan kaptam el, ha egyszer mindig védekezek, és mindennap fürdök?... orvosolható valahogy, vagy muszáj elmennem vele orvoshoz?


2022. szept. 15. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Betépés alatt milyen szert kell érteni?
2022. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
STD dzűrésre menj rl nemibezeg gondozóva. Lehet nem is emlékszel rá, h 3 óra alatt volt-e végig gumi rajtad.
2022. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sima füvet értem
2022. szept. 15. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj orvoshoz. Nem lehet tudni, hogy mi ez.

A gumi sem véd meg mindentől, akkor is egymáshoz ér bőr-bőr.

Meg ha ennyire nem voltál magadnál, akkor nem is biztos, hogy végig rajtad volt. Meg 3 órán keresztül volt ugyanaz a gumi? :S Fura.

2022. szept. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen a szex fűvel?
2022. szept. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5 próbáld ki jobb

De 3 ora kamu ez nem speed plusz nincs olyan no aki ennyit bír

2022. szept. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Van ikyen nő ;)
2022. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 orat hagyad mar
2022. szept. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!