Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit érzek a mellemben 22...

Mit érzek a mellemben 22 férfiként?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szoktam tapogatni a mellem körül, de mikor megtettem éreztem egy csomót. Ezután elkezdtem megnézni, jobban és igazából mindkét oldalon több ponton is érzek ilyen "csomószerű" képződményeket, jellemzően szimmetrikusan. Ezen felül olyan göröngyös az egész mell.


Ezek a csomók amiket érzek ezek mik lehetnek? Izom? Szimplán ilyen tapintása van a zsírszövetnek? Esetleg valami hormonális elváltozás?



2022. szept. 15. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
férfiként miért van melled? kezdjük ott
2022. szept. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
1 Nekem is van mellem, pedig férfi vagyok. De nem olyan mint egy nőnek. Nem olyan formás és puha, hanem kemény ha megfeszítem, színtiszta izom.
2022. szept. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️


Mindenkinek van melle, ne idegelj.

2022. szept. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy a nyirokcsomókat érzed?

Itt egy kép, hogy hol találhatóak.

[link]

2022. szept. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4#


Nem valószínű, mert úgymond a mell belső oldalán is érzem ezeket, ott pedig elméletileg nincsen.


Lehet, hogy a csomó nem jó kifejezés egyébként rá, de bizonyos szögekből úgy érezni, mintha az lenne. De, pl. ha elfordulok az egyik oldalra, akkor más mintha nem is lehetne érezni. Régebben hasam alján és a bicepszeim oldalsó részében volt hasonló (talán egy kicsit más "tapintás"). Jelenleg kb. egy 8kg túlsúly van rajtam. Ahogy fogytan úgy csökkent az érzékelhetősége bicepsz es alhas környékén, ebből is gondoltam, hogy akár zsírszövet? is lehet.

2022. szept. 16. 13:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a mellbimbóhoz egészen közel is érzek olyat, amit leírtam. Tudtommal a széles mellizom szélein még vannak nyirokmirigyek, amivel akár magyarázható is lenne, de közel a mellbimbóhoz, már elvileg nincsenek. Tévedek? Köszönöm bárki válaszát előre is. :)
2022. szept. 16. 14:34
 7/7 anonim ***** válasza:
8%

22 férfiként?


Eukarióta vagy, hogy osztódással szaporodol???

2022. szept. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!