Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi ideig fog “világítani”...

Mennyi ideig fog “világítani” a fejbőröm ha letolom a hajam?

Figyelt kérdés

39 vagyok. Elegge megritkult a hajam es elegem van hogy azzal szenvedek hogy hogyan allitsam be a hajam hogy ne legyen tul nevetseges szoval most le fogom tolni az egeszet. Akinek van haja, nyilvan nem erti de nekem ez egy nagy lepes es felek is tole.

Valoszinuleg sokkal csunyabb leszek mint elotte de muszaj megtennem.



2022. szept. 16. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, most már jön az ősz, de még azért lesz egy jópár lehetőség arra, hogy napoztasd a fejed bőrét, hogy ne világítson annyira a hófehér fejbőr a barna arcodhoz képest. Egy hét alatt hozzászoksz te is a tükörben és a többiek is abbahagyják a kezdeti csodálkozást. Minden csoda 3 napig tart.
2022. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem már pontosan, nálam hogy volt, de szerintem 2-3 héttel az első borotválás után már egyáltalán nem volt feltűnő. Ha arra gondolsz, hogy eleinte fehérebb a fejed ott, ahol korábban a haj takarta.
2022. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! En is abban bizok hogy 3 napig tart majd a “csoda”.
2022. szept. 16. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos megjegyzik majd páran, de aztán ha megszokják. Esetleg kiprobálhatod, jogy növesztessz egy kissebb szakállat, ha olyan az arcszörzeted. Sok a kopasz, szakállas férfi és sokaknak tetszik is ez a stilus.
2022. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!