Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hol találom meg a Máltai...

Hol találom meg a Máltai Szeretetszolgálat elérhetőségeit? A többi információt lent olvassátok.

Figyelt kérdés

Mindenütt kerestem,megvannak a linkek,bemásolom is őket,viszont az a baj,hogy egyiknem sem találom az e-mail címét..Pedig nagyon jó lenne,mert sajnos nagyon beteg vagyok..(Rosszindulatú rákkal küzdök)...

Mindenkinek hálásan köszönöm a segítségét.

Aki ír privát üzenetet,az is szuper,és akkor elárulom,hová valósi vagyok)

Szép napot kívánok minden kedves hozzászólónak.


Sajnos a daganatos sejtek,mindenemre "szétterjedtek",lábam minden...

Nem igen tudok járni,szóval borzalom...A gyógyszer árakról nem is beszélve...


Ha lesztek olyan szívesek megtalálni nekem a Máltai Szeretetszolgálat elérhetőségét,azt nagyon megköszönném(hálás szívvel) <3


Itt találjátok a linkeket.


[link]


Privátban is várom a hozzászólásokat,természetes dolog részemről,hogy annak a kedves hozzászólóknak,mennek a zöld pipák. ;)



#link #privát üzenet #elérhetőség/ e-mail cím #Súlyos betegség(rosszindulatú rák)
2022. okt. 1. 11:25
 1/5 A kérdező kommentje:

Ha meg tudjátok oldani/magyarul úgy értem,hogy adtok elérhetőséget,akkor írok a Máltai Szeretetszolgálatnak e-mail címére egy jó hosszú üzenetet...

Ennyit szerettem volna kérni tőletek,semmi mást,jó egészséget!

2022. okt. 1. 11:31
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt van megadva e-mail cím és postai cím is:

[link]

2022. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

E-mail: mmszok@maltai.hu


Máltai Szeretetszolgálat

Postacím

H-1255 Bp., Pf.20

H-1011 Bp., Bem rkp. 28.

2022. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Honlapjukon fenn van! Hogyhogy nem találtad?
2022. okt. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4.Azért nem találtam meg,mert számos településen segítenek,mint ahogy a linkben is láthatod(nehogy sértésnek) vedd,abszolút nem annak szántam :)

Köszönöm szépen mindenkinek a segítségét.

Mindenkinek ment a zöld pipa! <3

2022. okt. 1. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!