Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen gyakran egészséges...

Milyen gyakran egészséges férfiként önkielégítést végezni?

Figyelt kérdés
Egészségtelen-e az, ha valaki naponta többször végzi, és az ha valaki hosszú ideig nem végzi? Pl. Több hónapig
2022. okt. 9. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Napi 2 egészséges.

Hónapos kimaradás már nem igen, mert egy idő után a szervezeted úgy veszi, hogy nincs szükséged spermára, így sokkal kevesebbet fog termelni. Ha idő közben lesz egy csajod, és napi sz€x lesz, akkor nem a legelőnyösebb ha kevés a spermád, mert idő ameddig visszaszokik a napi használathoz.

2022. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Mennyire egészséges naponta többször szexelni? A szervezetben ugyan az játszódik le .Azért vannak a nemi szervek,hogy dolgozzanak .
2022. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Amennyiszer jól esik. Egy a lényeg, ne vidd túlzásba. A napi 3-5 alkalom már sok. Az urológusok legalább havi 21 alkalmat javasolnak.
2022. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Többet nem tudsz,mintamennyire vágyat érzel.Nem jön létre a merevedés .

Így védi aki a természet a túlzást.

2022. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kaje39 ***** válasza:
100%
Napi 1 volt nekem mindig kb. Ez bevállt..
2022. okt. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy biológiai funkció, tehát nem egészségtelen. Időnként könnyíteni kell magunkon.
2022. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok szerint havi 21 ejakuláció az egészséges. De szerintem az átlag napi egy az még belefér az egészségesbe.
2022. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok nálam általába napi 2 van
2022. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!