Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanás a péniszemen megjelen...

Pattanás a péniszemen megjelent 2 hete körülbelül. Nem nyomtam ki, vártam még elmúlik. Nem tudom van a kettő között összefüggés?

Figyelt kérdés
Egy másfél hete fáj és feszülő érzés ha merev állapotban hozzáérek vagy a párom a péniszemhez. És olyan mintha ilyen kis vékony ér/erek kicsit kidudorodnának és kitapinthatóak. Lehet hosszában látni. Mitől lehet? Mit lehet tenni ellene? Másnál jelentkezett már ilyen korábban?

2022. okt. 13. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Nincs összefüggés a kettő között. A péniszen szőrtüsző nem, de faggyúmirigyek vannak amik ugyanúgy képesek aknévá alakulni mint a test bármelyik másik részén.

Ha makkon jelentkezik hát az gáz... az nem pattanás lesz, szóval irány az urológia.

2022. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Egyszer volt nálam is. Nagyon nagy akné volt, ami fájt eléggé. Aztán elmúlt. De szerintem nekem 2 hétig nem tartott.
2022. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a makkon jelentkezett. De sima allapotaban egyebkent semmi fajdalom semmi
2022. okt. 14. 02:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az tüsző gyulladás lesz sztem.. és elég kellemetlen a péniszen.. nem lehet csak úgy kinyomni. Sokkal undorítóbb mint amekkora gond valójában. Nekem volt 18 éves koromban 2-3 szor. Agyaltam h elmegyek dokihoz...akkora volt mint a dobozos italok bontója.. Végül tettem rá néha borogatást(svéd csepp/pálinka) elmúlt mindig teljesen 7-8 nap alatt. De NEM vagyok orvos! A pálinkát lebecsülik pedig gyulladásra és fertőtlenítésre kiváló.

Kezdetnek ezt próbáld ki sztem.

2022. okt. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kínai olajjal kend be!Elfog tűnni!
2022. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!