Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid a fitymafékem. Hogyan...

Rövid a fitymafékem. Hogyan néz ki a műtét és hogy fog utána kinézni a nemiszervem?

Figyelt kérdés

Nem fáj, ha hátrahúzom, de mégis rövid a fitymafékem, fitymaszűkületem nincs. Még szűz vagyok. El szeretnék menni az orvoshoz, hogy elmetssze, de pár kérdést feltennék:

- Mennyi ideig fog várhatóan fájni?

- Fáj-e, amikor érzéstelenítőt adnak közvetlenül oda?

- Tornázhatok-e majd a suliban?

Tudom, hogy el fog hegesedni, de a felépülés után mégis hogy fog kinézni a péniszem? Maradnak rajta ronda foltok/sebek stb...

Akinek volt már tapasztalata azt kérem, hogy írjon pár sort, hogy mi történt, és hogy mégis hogy fog kinézni a pénisz felépülés után! Vagy ha van kép/videó, azt is elfogadok!

Köszönöm az értelmes válaszokat!


2010. szept. 27. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A fitymádat nem fogják bántani, ha csak a féket műtik. Könnyebb lesz hátrahúzni, de ezt úgyis csak a kiválasztottak fogják már látni. Ne parázz!
2010. szept. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és nem lesznek rajta ronda sebek? :D
2010. szept. 27. 19:14
 3/4 anonim válasza:

Aki később talál a kérdésre:

Helyi érzéstelenítést kap (kbaszottul fáj) majd egy lézeres vagy valami elektromos cuccal vágnak belőle az alján. Bem lesz heg se varrat, mert az eszköz be is zárja a sebet. Kb egy hét és emlékezni sem fogsz rá. Bár az érzéstelenítésre igen.

2023. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem magára a műtétre is emlékezni fog. Nincs olyan férfi, aki ne érzékenyülne el, ha a legnemesebb részét vizsgálgatják majd műtik. De sajnos néha meg kell tenni az ilyet is, amit a természet torz tréfája okozott. Utána minden király lesz.
2023. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!