Mylanlol kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A napokba feltűnően sokszor kellett elmenjek wcre pisilni. Pár korty után is. Gyanakodtam hogy talán felfázás mert benne van. Egyik nap ugyanúgy mint máskor elmentem pisilni és egyszercsak éreztem mintha felszaladt volna pisiles kozbe valami ami ki akarna jönni de kicsit meglepődtem és abbamaradt, azóta fennt a húgycső majdnem legvégén érzek kicsit szúró dolgot de nem mindig csak ha megprobalod kitapogatni. Azért gyanakodtam felfazasra az érzés miatt. Viszont észrevettem hogy azon a helyen látszik valami sárga cucc(mivel csaknem a húgycső végén van) és valószínűsítem hogy azt érezhetem. Az a kérdésem hogy mi lehet ez? Betegség vagy csak valami cucc vagy majd egyszer kijön vagy micsoda? Pontosan nemtudom leírni mert kutakodtam a neten de semmit nem találtam erről.

2022. okt. 16. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet vesekő/vesehomok/stb. Érdemes urulógushoz menni mert ez veszélyes is lehet! Ha pl vesekő és nemtudja elhagyni a testet akkor az azonnali beavatkozást igényel hisz elzárja az utat a vizelet elől, meg egyéb komplikációk.

Ma hétfő, tessen bemenni minnél előbb urulógiára!

2022. okt. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!